artykuł sponsorowany

Kobiety Mają Moc

Poniedziałek, 02 października 2023
„Kobiety Mają Moc!” – pod taką nazwą w piotrkowskiej Mediatece odbyło się spotkanie zorganizowane przez Katarzynę Nowakowską – liderkę Polski 2050 Szymona Hołowni.

Ładuję galerię...

Niemal 100 kobiet wysłuchało paneli dyskusyjnych oraz wzięło udział w konsultacjach i warsztatach. Ekspertki poruszyły tematy takie jak:

- odporność na stres i to jak ją budować

- wpływ stresu na zdrowie, cerę, wypadanie włosów

- mobbing w pracy

- asertywność i stawianie granic

- gdzie szukać pomocy, gdy ktoś stosuje wobec nas przemoc

- czym jest sprawczość i jak możemy mieć wpływ na otoczenie

 

Zależy mi na tym, aby polityka i politycy rozwiązywali problemy, a spotkania niosły za sobą dodatkową wartość tak jak w tym przypadku. Działam w Piotrkowie od lat, wiem czego potrzebują kobiety i mieszkańcy naszego regionu. Na te ważne problemy zdecydowałyśmy się odpowiedzieć. A przy okazji zachęcić kobiety również do aktywnego działania. Bo zdecydowanie – mamy MOC! - mówi Katarzyna Nowakowska

Gościem specjalnym spotkania była posłanka Joanna Mucha - obecnie wiceprzewodnicząca Polski 2050 Szymona Hołowni, minister sportu i turystyki w latach 2011 – 2013.

To bardzo ważne by kobiety wspierały się wzajemnie, szczególnie gdy poruszane są tak ważne tematy. Najbliższe wybory będą decydowały o tym czy w Sejmie znajdzie się ktoś kto chce się nimi zająć czy nie. Wiem, że Katarzyna Nowakowska to zrobi.mówi Joanna Mucha.

 

Recenzje jakie otrzymujemy są bardzo pozytywne, a energii jaka się zrodziła przed i w trakcie spotkania nie chcemy marnować! Planujemy już kolejne działania!– dodaje na koniec Katarzyna Nowakowska

 

Wydarzenie prowadziła Agnieszka Koncka – Olejnik, a partnerkami były Eligrafia -Eliza Radziejewska - Łuczak, DietOn Poradnia Dietetyczna Anna Łągiewska, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna NeuroCentrum Monika Trawczyńska, ANAIS SPA Joanna Kieraś, Gabinet Psychologiczno-Pedagogiczny Anna Przybylska, Aneta Grab - Psychoterapeutka i Konsultantka kryzysowa w Ośrodku dla Osób Pokrzywdzonych Przemocą i Przestępstwem, Dorota Bedyniak – Walaszczyk – przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Lubiaszowie.


Katarzyna Nowakowska jest liderką Polski 2050 Szymona Hołowni w okręgu 10. Od 12 lat jest aktywnie działającą w Piotrkowie instruktorką harcerską. Była laureatką Najciekawszej Inicjatywy Społecznej w województwie łódzkim w 2014 roku. 3 lata temu zaangażowała się w działania Stowarzyszenia Polska 2050 organizując między innymi: Pikniki ekologiczne, EKOspacery, integrację polsko – ukraińską, paczki świąteczne dla mieszkańców DPS-ów. Ukończyła studia z Matematyki Stosowanej na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.

 

Katarzyna Nowakowska obecnie kandyduje do Sejmu z listy Trzeciej Drogi (lista nr 2) z miejsca 2.

 

Materiał KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat