Kabaret Hrabi bawił nowym programem "Ariaci" (zdjęcia)

ePiotrkow Piątek, 15 października 202118376
Kolejny dzień Trybunałów Uśmiechu przyniósł kolejne artystyczne doznania. Tym razem to Kabaret Hrabi zgromadził publiczność w sali piotrkowskiego MOK. Komplet widzów zobaczył artystów w nieco operowym programie "Ariaci", który przygotował wspólnie z kabareciarzami Czesław Jakubiec.

Ładuję galerię...

Najpierw jednak na scenie pojawili się członkowie kabaretu "Chyba", którzy zabawiali publiczność i wprowadzali żartami w klimat piątkowego wieczoru. Nie zabrakło odwołań do przerwy, jaką artyści mieli od sceny i od żywej publiczności. W czasie lockdownu występowali bowiem tylko przed tą wirtualną. I jak przyznała Joanna Kołaczkowska z Kabaretu Hrabi - tego kontaktu z widzem bardzo brakowało. Próbowaliśmy w różny sposób zabić czas, ale tylko Darkowi to się udało, bo zaczął malować, a potem wpadł na pomysł tworzenia krzesełek z patelni, do których dorabiał nogi - opowiadała śmiejąc się przed próbą generalną do występu w Piotrkowie.

 

A mowa o innym członku grupy - Dariuszu Kamysie, który potwierdza, że taborety z patelni to był szalony pomysł, ale miał miejsce. - Zacząłem też malować, a obrazy do tej pory leżą i czekają na kupców. Ale ten czas spożytkowaliśmy przygotowując nowy materiał i tak powstał program "Ariaci". Inspirowany nieco operą, w czym pomagał nam Czesław Jakubiec. To jedyna osoba, która potrafi zawodowo śpiewać, bo my na scenie tylko próbujemy - z równie szerokim uśmiechem opowiadał naszemu reporterowi Dariusz Kamys.

 

Nowy program, pełen krótkich arii z charakterystycznymi tekstami, pełnymi humoru, zauroczył publiczność, która na koniec występu nie szczędziła artystom braw.

 

Po zakończeniu występów kabaretowych publiczność spotkała się z Agatą Passent. W kawiarni teatralnej MOK odbyło się spotkanie autorskie.

 

Przed publicznością jeszcze dwa wydarzenia w ramach Trybunałów Uśmiechu. W sobotę (16.10) przed widownią zaprezentują się aktorzy Teatru Capitol, a w niedzielę (17.10) wystąpi Kacper Kuszewski, znany z jednej z ról w serialu "M jak Miłość".


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bez maseczki ~bez maseczki (Gość)15.10.2021 19:49

https://cdn.e-piotrkow.pl/multimedia/foto/bcf22aadbeea45f3d0896b8276325bb8.jpg
..wyłączyłem żelazko czy nie wyłączyłem

81


Kazik ~Kazik (Gość)15.10.2021 21:52

Kabaret to my mamy każdego dnia z Niedzielskim w roli głównej.

70


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)15.10.2021 23:53

Mnie nie bawił.Dobre kabarety to były za Smolenia i Laskowika.Teraz w tv to tylko wykrzywanie ryji i nic pozatym.

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat