Advertisement

Jarmark z gotowaniem zupy chrzanowej i warsztatami robienia palm

Środa, 22 marca 20232
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z okazji świąt na wielkanocny jarmark zaprasza Hotel Górski w Proszeniu. Impreza organizowana jest wspólnie ze Starostwem Powiatowym.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Podczas jarmarku zaplanowano rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocne Smaki Ziemi Piotrkowskiej”, w którym udział mogą wziąć Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu piotrkowskiego. Ich zadaniem będzie przygotowanie potraw i stołów wielkanocnych, które potem będą oceniane przez komisję konkursową. 

 

W trakcie jarmarku zaplanowano także wspólne gotowanie wolborskiej zupy chrzanowej oraz warsztaty robienia palm. Będą także występy zespołów ludowych i rozrywkowych z Wolborskiego Centrum Kultury, przejazdy bryczką, oprowadzanie na kucyku, ognisko oraz strefa kreatywna z animacjami dla dzieci. Zaplanowano również degustację regionalnych dań. 

 

Imprezę zaplanowano w godz. 10:00-18:00. 

 

 

Jednym z elementów Jarmarku będą także warsztaty tworzenia palm wielkanocnych. 

 

Jeśli chcesz wykonać własną palemkę, piotrkowskie Starostwo wraz z Kwiaciarnią „Wianki Słowianki” w Moszczenicy zapraszają na warsztaty tworzenia palm wielkanocnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 marca przez Wydział Aktywizacji Społecznej pod nr tel. 44 732 88 18 - zapraszają urzędnicy Starostwa. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)22.03.2023 20:54

Z zup tylko rosuł.

02


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat