Advertisement

Jarmark wielkanocny w Rynku Trybunalskim [galeria]

Niedziela, 02 kwietnia 20237
Kilkanaście stoisk z żywnością oraz wielkanocnymi ozdobami, występy artystyczne i konkursy przygotowali organizatorzy jarmarku wielkanocnego, który odbywa się dzisiaj w Rynku Trybunalskim.

Ładuję galerię...

W czasie "Jarmarku żywności prosto od rolnika" można kupić sery i produkty mleczne, wyroby mięsne, wędliny i ryby, soki warzywne i owocowe, pieczywo na zakwasie, makarony oraz miody i produkty pszczele.


W programie zaplanowano także występy artystyczne: Miejska Orkiestra Dęta, zespół ludowy "Piotrkowianie", "Piotrkowskie Dutki", "Grabiczanie" oraz "Tkacze" z Moszczenicy. Przygotowano także warsztaty plastyczne dla dzieci, konkursy i zabawy dla publiczności oraz konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)02.04.2023 17:37

To dziwne, że nie było osób z transparentami i nie było pikiet. Niektóre twarze piotrkowskie takie okazje to kochają...mam na myśli opozycyjne twarze :-)

211


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)02.04.2023 18:56

Zapytam przekornie. Ceny standardem z kosmosu?

82


go?ć_zibi ~go?ć_zibi (Gość)03.04.2023 10:43

Zadrogo

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat