Jakub Szamałek kolejnym gościem mediateki

Strefa FM Czwartek, 24 września 202020520
W najbliższy piątek (25.09) mieszkańcy Piotrkowa będą mieli okazję spotkać się z autorem kryminałów i powieści sensacyjnych Jakubem Szamałkiem. Twórca cyklu "Ukryta sieć" i współscenarzysta gier komputerowych, m.in. "Wiedźmina", pojawi się w auli piotrkowskiej mediateki.
Plakat promujący spotkanie

- To spotkanie z cyklu „CzytaMY i rozwiJAmy", w trakcie którego będzie można porozmawiać z pisarzem, scenarzystą studia CD Projekt RED (producent popularnej serii gier "Wiedźmin"), absolwentem Oksfordu, doktorem archeologii śródziemnomorskiej Uniwersytetu w Cambridge, a także stypendystą Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Jakub Szamałek jest też autorem serii "Ukryta sieć" oraz trylogii kryminalnej o ateńskim detektywie Leocharsie. Za książki z tej serii otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru Czytelników w 2011 r. i 2016 r. Zaliczony przez fundację Res Publica, Google i Financial Times do grona stu młodych liderów Europy Centralnej i Wschodniej - mówi Wioletta Trojanowska z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.

Spotkanie odbędzie się 25 września o godz. 18.00 w auli Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3 w Piotrkowie.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatną wejściówkę można odebrać w mediatece lub w Filii MBP nr 1.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat