współpraca reklamowa

Jak laserowa korekcja wzroku zmieniła życie: Historie pacjentów

Wtorek, 09 lipca 2024
Laserowa korekcja wzroku to zabieg okulistyczny, który przywraca komfort życia osobom w różnym wieku. Z możliwości współczesnej chirurgii refrakcyjnej korzystają mężczyźni, jak i kobiety. Poznaj historie pacjentów, którzy poddali się laserowej korekcji wzroku. Sprawdź, jakie zmiany zaszły w ich życiu dzięki temu powszechnie wykonywanemu zabiegowi!
Jak laserowa korekcja wzroku zmieniła życie: Historie pacjentów

 

Laserowa korekcja wzroku - niezwykła historia Marty

Zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku, ponieważ moją pasją jest pływanie. Od lat z uwagi na moją krótkowzroczność, która wynosiła -4,5 D korzystanie z basenu było dla mnie dość problematyczne. Towarzyszył mi ciągły stres, gdyż bez okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych nie widziałam obrazu zbyt wyraźnie. Stąd decyzja o zabiegu.

 Moje wszelkie obawy związane z procedurą rozwiał lekarz podczas wstępnej wizyty kwalifikującej. Po kilku tygodniach mogłam przejść zabieg. Personel medyczny dbał o mój komfort. Pierwsze efekty w postaci poprawy jakości widzenia zauważyłam praktycznie od razu po zabiegu. Od tego momentu minęło już 1,5 roku i dziś mogę cieszyć się sokolim wzrokiem. W ogóle nie korzystam już ze szkieł korekcyjnych. Nie zdawałam sobie sprawy, jaką swobodę mają osoby nieobciążone żadnymi wadami wzroku. Mogę doskonalić swoje umiejętności pływackie i uprawiać wiele innych dyscyplin sportowych. Bez wątpienia to była najlepsza decyzja w moim życiu. Żałuję, że zdecydowałam się na zabieg kilka lat wcześniej!

Więcej informacji o korzyściach, jakie oferuje laserowa korekcja wzroku - znajdziesz klikając ten link: https://www.optegra.com.pl/laserowa-korekcja-wzroku

 

Laserowa korekcja wzroku oczami Pawła

Z zawodu jestem grafikiem komputerowym. Spędzam długie godziny przed monitorem, pracując nad projektami dla klientów. Moim ogromnym hobby wyścigi motocyklowe. Jazda w okularach korekcyjnych jest dość niewygodna, a z uwagi na wrażliwe oczy nie mogę nosić soczewek kontaktowych. Postanowiłem poddać się laserowej korekcji wzroku, aby w wygodny sposób realizować swoje motoryzacyjne zainteresowania. Bez problemu przeszedłem badania kwalifikujące do zabiegu. Procedura trwała około 20 minut. Nie czułem bólu ani dyskomfortu. Mogłem wrócić do domu tego samego dnia, w którym odbyła się korekcja wady wzroku. 

Jako że pracuję przy komputerze, skorzystałem z przysługującego mi zwolnienia lekarskiego i oszczędzałem wzrok, unikając wpatrywania się w urządzenia elektroniczne przez 14 dni. Nie doświadczyłem też żadnych uciążliwych powikłań po laserowej korekcji wzroku. Zabieg miał miejsce w renomowanej klinice, z której usług korzystał mój brat. Jestem wolny od okularów już 4 lata. To niesamowite, jak przyjemne jest życie bez szkieł korekcyjnych. Mogę cieszyć się każdym widzianym detalem, nie muszę zastanawiać się, gdzie odłożyłem okulary itd. Niby to drobiazgi, jednak dopiero po zabiegu uświadomiłem sobie, jak było to męczące.

 

Zabieg laserowej korekcji wzroku odmienił życie Krzysztofa

Uwielbiam jazdę na nartach, snowboard i nurkowanie. Moja wada -7 D uprzykrzała mi uprawianie ulubionych sportów i powodowała szereg niedogodności w codziennym życiu - nie ma chyba nic gorszego niż zaparowane okulary. Irytowało mnie też zawężone pole widzenia, konieczność częstego przecierania szkieł chusteczką. Postanowiłem w końcu zainwestować w swój komfort i poddałem się laserowej korekcji wzroku metodą LASIK. Rozmowa kwalifikacyjna wraz z badaniami zajęła około 2 godzin. Sam zabieg też nie trwał długo ani nie był bolesny. Jako że ściśle przestrzegałem zaleceń lekarskich, rekonwalescencja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Żona przyznała, że prezentuję się znacznie lepiej bez okularów z grubymi szkłami. Ja też czuję się w tym odmienionym wydaniu pewniej i wygodniej. Polecam zabieg laserowej korekcji wzroku każdemu, kto żyje aktywnie, uprawia sporty i rozwiązać ten problem w sposób trwały. Naprawdę warto!

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat