Advertisement

Impreza dla fanów szczypiorniaka i polskiego rocka

UM Piotrków Trybunalski Środa, 17 sierpnia 202220889
"Handballove Miasto" to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Piotrkowie. W tym roku odbędzie się ono 19 sierpnia w miejskim amfiteatrze. Atrakcje związane z piłką ręczną to nie wszystko, bo na finał zagra gwiazda polskiego rocka, czyli Kobranocka.

Tradycyjnie na przybyłych będą czekały gry, zabawy i konkursy związane z piłką ręczną. Tego dnia odbędzie się także oficjalna prezentacja naszych sportowych drużyn szczypiorniaka – MKS Piotrcovia i MKS Piotrkowianin. Poznamy nowe twarze, które zagrają w nadchodzącym sezonie oraz całe kadry drużyn wraz ze sztabami szkoleniowymi.

 

Na finał wystąpi gwiazda polskiej sceny rockowej - zespół Kobranocka. Początek imprezy w miejskim amfiteatrze w piątek od godziny 17.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)17.08.2022 10:51

Handballowe miasto bez handballowej hali. Piotrków ma 2 drużyny w Superlidze i jednocześnie najmniejszą i najgorszą halę. No i te słupy zasłaniające boisko. Dodam, że oprócz Piotrkowa 2 drużyny w Superlidze ma jeszcze jedynie Lubin. Jakby nie patrzeć więc Piotrków pod tym względem może być dumny, ale z hali już nie. Już na etapie projektowania obecnej hali musiał to robić ktoś niespełna rozumu, bo nie wiem jak można zaprojektować halę widowiskowo-sportową ze słupami zasłaniającymi boisko.

61


go?ć_olga ~go?ć_olga (Gość)17.08.2022 09:09

Kto za ten kabaret płaci. Czy to czasami nie z naszych podatków.

32


` ~` (Gość)17.08.2022 08:32

Wczoraj był koncert Korteza w amfiteatrze, przemilczany na tym portalu. Może za jakiś czas pojawi się że info że ... no właśnie BYŁ zamiast że BĘDZIE

Moderator: Zapowiedź koncertu widnieje do tej pory w naszym Informatorze. Poza tym koncerty Korteza sprzedają się od ręki i od czerwca (oprócz pojedynczych miejsc -nie było już biletów.

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat