artykuł sponsorowany

Helios w Piotrkowie kusi nowościami dużego ekranu

Czwartek, 23 maja 2024
W kinie Helios Piotrków Trybunalski moc nowości filmowych. Przedpremierowo film o największym kocim leniuchu uwielbiającym lasagne w filmie "Garfield". Premierowo postapokaliptyczny obraz "Furiosa: Saga Mad Max", młoda Furiosa zmaga się ze światem pustkowi, próbując wrócić do domu. Film "Strażniczka smoków" to najnowsza animacja, która zabierze nas w świat ludzi żyjących ze smokami. W ramach projektu Kino Konesera "Do usług Szanownej Pani". Kultura dostępna w kinie Helios uraczy nas Polskim filmem Sci-Fi "W nich cała nadzieja". W cyklu Helios na scenie niezwykły koncert "HAUSER Live in Budapest".
materiały prasowe / kadr z filmu materiały prasowe / kadr z filmu

PRZEDPREMIERA

 

Garfield. Jest leniuchem, uwielbia lasagne, nie cierpi poniedziałków. Garfield, czyli najbardziej znany kot na świecie, w pierwszym kinowym filmie animowanym. Po nieoczekiwanym spotkaniu z dawno zaginionym ojcem – ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w napadzie, w którym stawka jest wysoka.

 

 

PREMIERA

 

Furiosa: Saga Mad Max. Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.


 

Strażniczka smoków. W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka pomaga swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach. Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką Smoków.

 

 

POZOSTAŁY REPERTUAR

 

Kino Helios zaprasza również na pozostałe kinowe hity na wielkim ekranie. W ramach projektu Kino Konesera "Do usług Szanownej Pani". Kultura dostępna w kinie Helios uraczy nas Polskim filmem Sci-Fi "W nich cała nadzieja". W cyklu Helios na scenie niezwykły koncert "HAUSER Live in Budapest". Warto również zobaczyć tytuły, które od jakiegoś czasu są wyświetlane na wielkim ekranie: "Hit Man", "Istoty fantastyczne", "Królestwo Planety Małp", "Challengers", "Tarot: Karta śmierci" oraz "Ucieczka ze zwierzowersum".

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat