Advertisement

Gmina Wolbórz: Nowy dach na Domu Ludowym w Goleszach Dużych

ePiotrkowRegion Czwartek, 30 kwietnia 202017250
Szybko postępują prace modernizacyjne w Domu Ludowym w Goleszach Dużych. Miesiąc temu były tylko ściany, dziś budynek nabiera kształtów.
Gmina Wolbórz: Nowy dach na Domu Ludowym w Goleszach Dużych

Kompleksowy remont Domu Ludowego potrwa do jesieni. Rozebrano większość ścian i postawiono nowe, trwają prace nad nowym dachem. Prace budowlane obejmują kompleksową termomodernizację z wymianą stolarki, drzwiowej i okiennej. Zamontowane zostanie nowe źródło ciepła, którym będzie nowoczesna pompa ciepła. Budynek po remoncie będzie posiadał 10 kW instalacje fotowoltaiczną, która będzie produkowała energię elektryczną na potrzeby budynku. Pomieszczenia zyskają nowe posadzki, elewacje, instalacje oraz nowy dach. Budynek będzie miał po remoncie nowy układ pomieszczeń, w których pomieszczą się Pracownia Orange oraz filia Miejskiej Biblioteki. KGW z Golesz Dużych zyska nowoczesną kuchnię i salę na sołeckie wydarzenia.


Wartość inwestycji to 1,4 mln zł, w tym pozyskana dotacja to 0,7 mln zł. Prace budowlane mają się zakończyć do 4 września.

 

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy Wolbórz) 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat