Gmina Moszczenica: GOPS zmienia godziny pracy

Region Środa, 08 sierpnia 20183
W związku z upałami Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kosowie zmienia godziny pracy. Urzędnicy będą przyjmować od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00. Zmiany będą obowiązywać do odwołania.
fot. pixabay fot. pixabay

- Powodem przesunięcia czasu pracy jest utrzymująca się wysoka temperatura w pomieszczeniach biurowych. Powoduje ona dyskomfort zarówno u pracowników, jak i u osób korzystających z naszych usług - podkreśla Marzena Dudzińska-Rejniak, kierownik GOPS. - Za utrudnienia przepraszamy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

.gość ~.gość (Gość)08.08.2018 21:22

"Rzeczywiście wysoka temperatura jak mamy coraz chłodniej każdego dnia". Witek, a tak poza tym wszystko doskonale?

00


gość ~gość (Gość)08.08.2018 20:15

Witek ma święta racje ze poranki sa chlodniejsze wiec chyba zmiana godzin pracy jest dobrym pomyslem. Zauwazcie ze oni zmienili godziny a nie skrocili tak jak to zwykle robia w urzedach. Ludzie gadanie ze do likwidacji bo biurokracja to takie za przeproszeniem pier... szanujmy pracę innych. Owszem jest sporo papierow ale to nie te panie tam pracujace to wymyslily a zmiany systemowe to inna sprawa.

40


Witek ~Witek (Gość)08.08.2018 13:22

Rzeczywiście wysoka temperatura jak mamy coraz chłodniej każdego dnia. Zapraszam do Libii czy Iraku to zobaczą co to wysoka temperatura i ludzie normalnie pracują a tu nawet siedzieć się nie chce przy wiatraczkach. Upały to już były teraz każdego dnia mamy zimne poranki i tylko pogratulować refleksu pani kierownik. ja proponuje by w nocy pracowali skoro im za gorąco a w zasadzie ten ośrodek pomocy tylko z nazwy do likwidacji jak każdy inny siedlisko szkodliwej biurokracji i nic więcej

47


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat