Ferie w Muzeum

Środa, 31 stycznia 20247
Pierwsze grupy przedszkolaków i dzieci wzięły udział w muzealnych zajęciach feryjnych, jakie organizowane są na Zamku Królewskim w Piotrkowie. W ostatnim czasie pojawili się tam m.in. uczestnicy półkolonii w Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej "Bartek".
Fot. Muzeum w Piotrkowie Fot. Muzeum w Piotrkowie

Odwiedzający Muzeum skorzystali z możliwości zapoznania się z wystawami muzealnymi oraz wzięli udział w zajęciach warsztatowych.

Podczas zwiedzania Muzeum z przewodnikiem można było nie tylko wysłuchać opowieści o dziejach zamku i najciekawszych eksponatach muzealnych, ale też przymierzyć elementy rycerskiego ekwipunku i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

 

Z kolei już jutro na Muzeum zaprasza na feryjną zabawę całe rodziny. Z atrakcji przygotowanych w placówce będzie można korzystać od godziny 16:00. 

Zabierzemy was w niesamowitą podróż w czasie. Razem z przewodnikiem zwiedzimy królewskie komnaty, dowiemy się ciekawostek o ponad 800-letniej historii naszego miasta oraz będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi rycerze. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy również plastyczne warsztaty muzealne - zapraszają pracownicy Muzeum.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dawna uczest. ~Dawna uczest. (Gość)31.01.2024 16:13

To samo rok w rok. Bez zmian. Nuuuuuda.

21


Dzaga ~Dzaga (Gość)31.01.2024 23:32

Ale jaja

00


wiesniak ~wiesniak (Gość)31.01.2024 10:48

Super sprawa,szkoda ze do 16 godz.

22


Gfgh ~Gfgh (Gość)31.01.2024 17:23

Od 16 czy do 16

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat