Advertisement

Europejskie Forum Gospodarcze odbędzie się w Łodzi

Sobota, 10 czerwca 20232
W dniach 12-14 czerwca zaplanowano odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023. Wydarzenie tradycyjnie połączy panele dyskusyjne ze spotkaniami z praktykami biznesu.
Fot. EFG Fot. EFG

Impreza odbędzie się Vienna House Andel's, ale udział można wziąć  w nim także on-line. 

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę od doświadczonych praktyków biznesu? Szukasz sposobu na połączenie biznesu z nauką? A może zależy Ci na poznaniu bieżących trendów gospodarczych, które umożliwią Ci rozwój własnego biznesu? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zarezerwuj sobie czas w dniach 12–14 czerwca - zapraszają organizatorzy. 

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023 to nie tylko trzy dni wypełnione panelami dyskusyjnymi i spotkaniami z praktykami biznesu. Zaplanowano również wiele wydarzeń towarzyszących. Odbędzie się Gala Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”, czyli konkursu, w którym wyróżniane są firmy szczególnie odznaczające się innowacyjnością, przyczyniające się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w województwie łódzkim. Zaplanowano również IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy, promocję akcji „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” oraz Lodzkie Goes to…, czyli projekt mający na celu pomoc przedsiębiorcom z województwa łódzkiego we wkraczaniu na międzynarodowe rynki gospodarcze.

 

Informacje na temat Forum można znaleźć na stronie www.forum.lodzkie.pl

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ciekawe ~ciekawe (Gość)10.06.2023 09:42

cena węgla w amsterdamie 98dolarów ,czyli 404 zł za tonę ,może to forum wyjaśni dlaczego musimy płacić po 1500-2000 zł za tonę ? tacy mądrzy ludzie

20


ciekawe ~ciekawe (Gość)10.06.2023 09:42

cena węgla w amsterdamie 98dolarów ,czyli 404 zł za tonę ,może to forum wyjaśni dlaczego musimy płacić po 1500-2000 zł za tonę ? tacy mądrzy ludzie

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat