Advertisement

Dlaczego kasy w TBS-ie są nieczynne?

ePiotrkow Piątek, 16 kwietnia 2021377422
Od końca marca nieczynne są kasy oraz Biuro Obsługi Klienta w siedzibie piotrkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. O powody ich zamknięcie pytają nasi czytelnicy oraz słuchacze radia Strefa FM. Jak udało się nam ustalić, powodem jest koronawirus i zakażenia wśród pracowników. Taki stan rzeczy potrwa co najmniej do weekendu majowego, ale jak podkreślają pracownicy spółki wszystkie sprawy da się załatwić zdalnie oraz za pośrednictwem banku lub Poczty Polskiej.
fot. K. Czapczyk fot. K. Czapczyk

- Uprzejmie informujemy, iż od dnia 29.03.2021 r. kasa oraz biuro obsługi klienta w siedzibie TBS będą nieczynne do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy. Informujemy, iż wpłaty można dokonywać bezpośrednio w banku lub za pośrednictwem Poczty Polskiej, okazując uzupełnioną książeczkę opłat. Opłaty za lokale można również wnosić przelewem bankowym - czytamy na stronie tbs.piotrkow.pl, na której znajdziecie numery rachunków bankowych niezbędne do uiszczenia opłat.

O przyczyny ograniczenia stacjonarnej obsługi mieszkańców w piotrkowskim TBS-ie zapytaliśmy przedstawicieli spółki. - Spora liczba naszych pracowników, zwłaszcza z działu finansowego przebywa na izolacji. Z tego powodu oraz ze względów bezpieczeństwa zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia kasy i Biura Obsługi Mieszkańca, ale cały czas zostaje możliwość kontaktu telefonicznego i na każde pytanie chętnie odpowiemy tą drogą. Zachęcamy również do składania wniosków o przyznanie dostępu i otwarcie eBOK-u - tam można większość spraw załatwić. Także niezależnie od trudnej sytuacji jesteśmy otwarci na kontakt z naszymi najemcami - wyjaśnia Ilona Gruszecka, główny księgowy TBS.

 

Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić w samym dziale finansowym Towarzystwa Budownictwa Społecznego w izolacji przebywa obecnie pięciu z siedmiu pracowników.

 

Przedstawiciele spółki podkreślają, że będą starali się jak najszybciej przywrócić obsługę stacjonarną mieszkańców, ale jest to zależne od terminu powrotu do zdrowia pracowników. Prawdopodobnie nie nastąpi to wcześniej, niż po weekendzie majowym.


Zainteresował temat?

0

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)16.04.2021 23:32

Wakcjie se zrobili obiboki,ciekawe czy tbs też nie bierze kasy po corona?

22


ZXZXZX ~ZXZXZX (Gość)17.04.2021 06:09

Dlaczego personel TBS-u jest tak bardzo niesympatyczny.

41


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2021 12:01

W tbs nie pobierali prowizji za opłaty,więc zamknąć, wpłaty robić przez instytucje finansowe z prowizją, zarabiać na opłatach trzeba,nie powinno to nikogo dziwić, za wpłaty w tbs nie mieli nic a za pośrednictwem innych instytucji coś im z prowizji wpływa

21


Mi ~Mi (Gość)16.04.2021 14:30

Widać urzędnikom tbs taka sytuacja odpowiada

72


Miguel ~Miguel (Gość)16.04.2021 15:45

Dobrze że Prezes dba o pracowników bo ta w moprze to zapowiedziała że nie zgłaszać z kim był kontakt. i się to rozprzestrzenia a jak zgłoszą to wiecie co...

42


Dhdhd ~Dhdhd (Gość)17.04.2021 07:22

Wszyscy wiedzą jak jest w TBS

21


To Bardzo Słabe ~To Bardzo Słabe (Gość)16.04.2021 14:29

czemu nie zadzwoniliście w tej sprawie do Pani Prezes? Na pewno wyjaśniłaby to spokojnie, merytorycznie i kulturalnie, tak jak ma to w zwyczaju.

33


zwol z odpowiedzialn ~zwol z odpowiedzialn (Gość)16.04.2021 22:10

Z 7 pracowników jest 5, to co oni robią, kawę dla siebie za wasze pieniądze???

41


Albercik ~Albercik (Gość)16.04.2021 16:11

Urzędnik, następna nadzwyczajna kasta. Zwykły człowiek jest 10 dni na kwarantannie a nie 5 tygodni.

82


p[okjhm ~p[okjhm (Gość)16.04.2021 17:23

starsze osoby czasem nie potrafią płacić inaczej aniżeli w kasie, myślicie o takich osobach?

70


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat