Advertisement

Depresja u nastolatków. Jak im pomóc?

Środa, 07 października 20203
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na szkolenie dla rodziców „Depresja u nastolatków. Jak ich wspierać w stawaniu się szczęśliwym dorosłym?”. W czasie spotkania rodzice uzyskają informacje, jak wzmacniać poczucie własnej wartości u dzieci. Dowiedzą się, co należy zrobić, aby wspierać ich dobrostan psychiczny i emocjonalny. Otrzymają wskazówki i podpowiedzi, jak odczytywać sygnały alarmowe i jak mądrze reagować, gdy już dzieje się coś niepokojącego.
Depresja u nastolatków. Jak im pomóc?

Spotkanie poprowadzi Cecylia Bieganowska – socjoterapeuta i psychoterapeuta dzieci i młodzieży, od 2013 roku wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz Pomocy Psychoterapeutycznej, Rozwoju i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego „Lecznica Dusz”, skupia się na działaniu wspierającym rozwój interpersonalny, psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych.


Szkolenie odbędzie się 16 października o godz. 17.00 w auli Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3 w Piotrkowie w ramach projektu „CzytaMY i rozwiJAmy”.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatną wejściówkę można odebrać w mediatece lub w Filii MBP nr 1.


Projekt dofinansowany w ramach programu Promocja czytelnictwa dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_www ~gość_www (Gość)07.10.2020 15:40

Najlepiej żadnych obowiązków i wymagań, tylko nieograniczony dostęp do smartfonów.

00


może ~może (Gość)07.10.2020 14:22

mniej nauki i sprawdzianów... i mniej nadgodzin dla rodziców, żeby mieli dla nich czas...

01


pppppppppp ~pppppppppp (Gość)07.10.2020 12:09

Kochać ich przez najbliższych, mieć dla nich czas i odpowiednio ich kształtować, a nie tylko spłodzić.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat