artykuł sponsorowany

CAT REMAN – sposób na oszczędności

Wtorek, 14 listopada 2023
Caterpillar to nie tylko najwyższa jakość wykonania urządzeń ale także usług. Dowodzą tego szeroko rozwinięte programy gwarancyjno-serwisowe, oraz pokaźne, stale zwiększające się grono klientów. Wśród nich są oczywiście także tacy, którzy muszą poszukiwać oszczędności. W szczególności dla nich właśnie powstał program CAT REMAN. To rewolucyjny na rynku program wymiany starych, zużytych część lub urządzeń na sprzęt zregenerowany. Jest to rozwiązanie tańsze, a jednocześnie zapewniające najwyższą jakość sprzętu, bo regeneracja odbywa się na oryginalnych podzespołach. Dodatkowo, regenerowane części są naprawiane w oparciu o najsurowsze standardy stosowane w czasie produkcji części zupełnie nowych. Dzięki temu urządzenia Caterpillar pochodzące z programu CAT REMAN charakteryzują się wszystkimi parametrami agregatów i silników, które zostały zakupione jako nowe.
CAT REMAN – sposób na oszczędności

Warunki uczestnictwa w programie CAT REMAN

 

      Podstawowym warunkiem dołączenia do programu CAT REMAN jest dostarczenie przedstawicielowi Catepillar zużytych części lub urządzenia, nie noszących znamion uszkodzeń zewnętrznych, które nie wynikają ze złego użytkowania. Do wysyłki musi dojść w ciągu 10 dni roboczych od daty wystawienia faktury za część regenerowaną. Zwrócony sprzęt oczywiście przechodzi na początku szereg skrupulatnych testów, które pozwalają ocenić jego faktyczny stan. Następnie urządzenie poddawane jest szczegółowej odnowie. Wymienia się konieczne podzespoły, uzupełnia płyny eksploatacyjne, a na sam koniec urządzenie jest testowane w warunkach pracy. Dopiero w momencie, gdy regeneracja doprowadza stan sprzętu do tożsamego ze sprzętem nowym, urządzenie przesyłane jest do klienta końcowego – uczestnika programu CAT REMAN. Wśród całego szeregu korzyści z uczestnictwa programie, przede wszystkim wymienić należy niższą cenę zakupu sprzętu regenerowanego, przy identycznych parametrach użytkowych. Dodatkowo – jak wynika bezpośrednio z samej idei programu części regenerowanych, produkcja nie wymaga wyprodukowania sprzętu od podstaw, a jedynie koniecznych wymian. W związku z tym obniża się też zapotrzebowanie na materiały źródłowe potrzebne do produkcji, wykorzystanie sprzętu produkcyjnego oraz ludzkiej pracy. Jest to więc niebagatelna korzyść nie tylko dla inwestora, ale także dla naszej planety.

 

Sprzętu nie da się uruchomić? To nie problem

 

      Zdarza się tak, że odesłany sprzęt jest w stanie, który nie pozwala na pełną regenerację. Wówczas program CAT REMAN zakłada odbiór takiego urządzenia i wykorzystanie tylko tych podzespołów, które można naprawić. W takim przypadku klient także otrzymuje zniżkę na zakup sprzętu w ramach programu. Istotne jest także to, że urządzenia CAT REMAN otrzymują gwarancję na dokładnie takiej samej zasadzie jak sprzęt zakupiony jako nowy. Można więc uzyskać parametry tożsame z nowymi, za nawet kilkadziesiąt procent niższą cenę. Oczywiście pod warunkiem wysłania zużytego sprzętu o podobnej charakterystyce. Idea CAT REMAN to przede wszystkim ukłon w stronę stałych klientów Caterpillar.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat