Advertisement

"Artystyczne ferie w MOK" - Są wolne miejsca na II turnus!

ePiotrkow Wtorek, 15 lutego 202214750
Warsztaty taneczne i teatralne to propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na tegoroczne ferie. Pierwszy turnus już wystartował, ale nadal można starać się o miejsce w drugim turnusie.
fot.: OEA MOK fot.: OEA MOK

Instruktorzy piotrkowskiego MOK-u zapraszają młodzież i dzieci od 8 roku życia do wspólnej zabawy. By aktywnie, w interesujący sposób i artystycznie spędzić najbliższe dni, trzeba się jednak pospieszyć bo liczba miejsc jest ograniczona. 

 

II turnus "Artystycznych ferii w MOK" pokryje się z drugą częścią tegorocznego zimowego wypoczynku, czyli potrwa od 21 do 25 lutego. Jeśli jesteście zainteresowani to dzwońcie: (44) 732-52-37 wew. 106 lub 107. Wszystkie warsztaty odbywać się będą z zachowaniem norm bezpieczeństwa epidemiologicznego. Koszt II turnusu to 250 zł.

 

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat