Advertisement
artykuł sponsorowany

Akcja „zAPPakuj się do naszych APPek” w Focus Mall

Środa, 02 listopada 2022
4 i 5 listopada (piątek, sobota) w Focus Mall Piotrków Trybunalski będzie można wziąć udział w specjalnej akcji „zAPPakuj się do naszych APPek”. Każdy, kto będąc na terenie centrum zainstaluje w swoim telefonie aplikację lojalnościową Sezam 2.0 otrzyma wygodną, ekologiczną torbę na zakupy. Na tych, którzy dodatkowo pobiorą aplikację sAPPort oferującą różnorodne udogodnienia, czeka dodatkowo ekstra 300 punktów do wymiany na prezenty w aplikacji Sezam 2.0. Obie aplikacje dostępne są bezpłatnie w Google Play oraz App Store.
Akcja „zAPPakuj się do naszych APPek” w Focus Mall

Focus Mall jako nowoczesne centrum handlowe dba o swoich klientów i udostępnia dwie dedykowane aplikacje, Sezam 2.0, która nagradza wszystkich robiących zakupy w galerii oraz sAPPort, poprzez którą troszczy się o komfort klientów podczas pobytu w centrum. 4 i 5 listopada, w godz. 12-20, pojawi się stoisko promocyjne, przy którym będzie można skorzystać z pomocy w zainstalowaniu obu aplikacji oraz odebrać nagrody.

 

Do akcji będą zapraszać hostessy obecne w pasażach galerii, będą one też pomagały w zainstalowaniu obu aplikacji. Każdy, kto zdecyduje się na pobranie aplikacji otrzyma specjalny kupon, z którym będzie mógł zgłosić się do stoiska i odebrać nagrody, pomoc w ściągnięciu aplikacji można będzie także uzyskać bezpośrednio przy stoisku. Za instalację aplikacji lojalnościowej Sezam 2.0 otrzymać będzie można wygodną, ekologiczną torbę z materiału na zakupy, zaś za pobranie aplikacji concierge sAPPort 300 punktów extra do wykorzystania w postaci nagród dostępnych w aplikacji Sezam 2.0.

 

„Zależy nam, aby w naszej galerii klienci czuli, że są traktowani wyjątkowo. Dlatego też premiujemy zakupy robione w naszych sklepach oferując specjalne punkty, które można zamienić na rozmaite nagrody. Wszystkim, którzy odwiedzają nasze centrum udostępniamy też unikalną aplikację sAPPort, dzięki której podczas pobytu w galerii można otrzymać bezpłatnie doraźną pomoc w postaci różnych akcesoriów i usług” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle.

 

O aplikacji Sezam 2.0

 

SEZAM to program lojalnościowy, który nagradza osoby robiące regularne zakupy i korzystające z usług i rozrywek na terenie centrum handlowego. Dzięki aplikacji SEZAM 2.0, codzienne wydatki przynoszą dodatkowe korzyści. Za rejestrację paragonów klienci otrzymują bonus w postaci punktów, które można wymienić na nagrody, m.in. małe AGD, kosmetyki, zabawki czy bilety do kina. Pula prezentów w katalogu jest regularnie aktualizowana.

 

O aplikacji sAPPort

 

sAPPort to darmowa aplikacja dla klientów Focus Mall, której głównym hasłem jest Twoja potrzeba – nasze wsparcie. Pomaga w rozwiązaniu problemów, które mogą pojawić się podczas wizyty w galerii. Intuicyjne menu daje dostęp do bezpłatnych udogodnień w następujących kategoriach: dzieci, ułatwienia zakupowe, technika i komfort. Wystarczy wybrać odpowiednią pozycję w aplikacji, a następnie odebrać ją w Punkcie Informacyjnym – i cieszyć się bezproblemowymi zakupami!

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat