Advertisement

Artykuły do tagu: zaginięcie

Niebezpiecznie na wodach Zalewu Sulejowskiego
Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego mieli w ostatnich dniach sporo pracy. Interweniowali między innymi przy wypadku, w którym sternik skutera wodnego, płynąc razem z dzieckiem, uderzył w jacht z czteroosobową załogą. Dziecko oraz kobieta znajdująca się na pokładzie jachtu zostali ranni. WOPR wspierał też policję w poszukiwaniu zaginionego mężczyzny.
Zgłaszasz zaginięcie osoby? O tym powinieneś pamiętać
Zaginięciu osoby towarzyszą silne emocje rodziny i osób jej najbliższych. Rosnący w nas strach paraliżuje racjonalne myślenie, a podejmowane działania mogą nie być skuteczne. Policja przypomina o radach, które ułatwią nam zgłoszenie zaginięcia danej osoby.
Zaginiona 7-latka odnaleziona przez policjanta po służbie
Uwagę policjanta będącego po służbie zwróciła 7-letnia dziewczynka, która na jednej z ulic biegała pomiędzy pojazdami. Funkcjonariusz zaopiekował się dzieckiem do czasu ustalenia rodziców. Dziecko bezpiecznie trafiło pod opiekę.
Zaginięcie - policja informuje jak działać
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zamieścili na swoich stronach instrukcje dotyczące tego, jak działać, gdy ktoś zaginie. Zaginięciu osoby towarzyszą silne emocje rodziny i osób jej najbliższych. Jeśli do tego dochodzi podejrzenie, że zdrowie i życie naszego bliskiego może być zagrożone, racjonalne myślenie i podejmowane działania mogą być zaburzone. O tym jak zgłosić zaginięcie i jak się do tego przygotować, by nie utrudnić a wesprzeć policyjne poszukiwania, przeczytacie poniżej.
Seniorka zaginęła podczas grzybobrania
Do bardzo groźnej sytuacji doszło w czwartek w okolicy Sulejowa. Seniorka wybrała się wraz z córką na grzyby. Podczas spaceru kobiety rozdzieliły się, a starsza z nich się zgubiła.
10-latka poznała koleżankę w Internecie i... ruszyła taksówką do Sosnowca
Piotrkowscy policjanci otrzymali informację z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie o zaginięciu dziewczynki. 10-latka miała podróżować taksówką do Sosnowca. Mundurowi szybko namierzyli pojazd i odnaleźli młodą pasażerkę, która bezpiecznie wróciła do rodziców. Jak się okazało, chciała odwiedzić poznaną w Internecie koleżankę.
Policjanci odnaleźli zaginioną 86-latkę
Policjanci z Bełchatowa odnaleźli 86-letnią mieszkankę województwa dolnośląskiego, która w towarzystwie rodziny poszła na bełchatowski cmentarz, a potem oddaliła się w nieznanym kierunku. O zaginięciu seniorki powiadomiła funkcjonariuszy zaniepokojona córka kobiety. Na szczęście 86-latkę szybko odnaleźli bełchatowscy mundurowi. Jej życiu nic nie zagraża.
Szczęśliwy finał poszukiwań 68-letniej piotrkowianki
We wtorek po godzinie 16:00 do piotrkowskich policjantów trafiła informacja o zaginięciu 68-letniej piotrkowianki. Informację przekazał zaniepokojony członek rodziny, który oświadczył, że kobieta we wczesnych godzinach porannych wyszła z domu i nie ma z nią kontaktu.
Wyszedł z domu i zaginął
Tomaszowscy policjanci poszukują zaginionego nastolatka. Chłopak wyszedł z domu 16 maja o 7.00 rano i od tego czasu nie ma z nim kontaktu.
Policjanci odnaleźli zaginionego
Funkcjonariusze z komisariatu policji w Grabicy odnaleźli zaginionego mężczyznę. Dzięki profesjonalnej akcji poszukiwawczej oraz zaangażowaniu funkcjonariuszy, 41-letni mieszkaniec gminy Moszczenica jest bezpieczny i trafił pod opiekę medyczną.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat