Advertisement

Szczęśliwy finał poszukiwań 68-letniej piotrkowianki

ePiotrkow Środa, 03 sierpnia 202243178
We wtorek po godzinie 16:00 do piotrkowskich policjantów trafiła informacja o zaginięciu 68-letniej piotrkowianki. Informację przekazał zaniepokojony członek rodziny, który oświadczył, że kobieta we wczesnych godzinach porannych wyszła z domu i nie ma z nią kontaktu.
Fot. KMP Piotrków Fot. KMP Piotrków

Jak oświadczył zgłaszający, kobieta chorowała, ale takie sytuacje nigdy się nie zdarzały. Policjanci natychmiast podjęli stosowne kroki, a informacja trafiła do wszystkich patroli. 

Choć nie było wiadomo, w jakim kierunku oddaliła się kobieta, wywiadowcy analizowali i sprawdzali różne miejsca, gdzie mogła znajdować się zaginiona. Podczas poszukiwań przy jednej z ulic zauważyli kobietę, która odpowiadała rysopisowi. Kobieta była roztrzęsiona i nie potrafiła logicznie wytłumaczyć, dlaczego znajduje się w tym miejscu - relacjonuje st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie.

Policjanci powiadomili zaniepokojoną rodzinę oraz wezwali na miejsce pogotowie.


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jurek Ogórek ~Jurek Ogórek (Gość)03.08.2022 16:58

Po dwóch latach straszenia obywateli karami i mandatami, to ja też bym był roztrzęsiony na widok policjantów i na pewno nie przyznał bym się dlaczego jestem w tym miejscu, pomimo że jestem zdrowy.

41


Suprise ~Suprise (Gość)03.08.2022 12:29

Obciążyć kosztami to zaraz zacznie logicznie myśleć

320


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat