Artykuły do tagu: apel

„Folklor znajdzie cię wszędzie”. Rodzinny piknik w Mzurkach
Rodzinny piknik folklorystyczny odbywa się w Dworskim Parku w Mzurkach w gminie Wola Krzysztoporska. W tym roku jest to dwudniowa impreza. W czwartek występowały zespoły ludowe i kapele podwórkowe, a w piątek zaprezentują się orkiestry dęte.
Policja apeluje o bezpieczny powrót do domu
Zbliżają się do końca Święta Wielkanocne, to szczególny czas odpoczynku, wyjazdów, rodzinnych spotkań i wyciszenia. Dla funkcjonariuszy ruchu drogowego, pełniących służbę od 29 marca aż do 1 kwietnia, jest to czas wzmożonych działań.
Uwaga na oszustów! Prezes PSM prosi o ostrożność
Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ostrzega przed osobami, które rzekomo jako jej przedstawiciele dokonują przeglądów instalacji i oferują do zakupu czujniki gazu i czadu. Te osoby to najpewniej oszuści.
Jest decyzja sądu w sprawie Sebastiana M.
Sebastian M. nie będzie objęty tzw. listem żelaznym. Tak zdecydował Sąd Apelacyjny w Łodzi oddalając wniosek, który złożyli prawnicy podejrzanego o spowodowanie wypadku na A1.
Zaginął piotrkowianin. Policjanci apelują o pomoc
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Kamila Wójcika. Ostatni raz widziany był 7 stycznia 2024 roku około godziny 22:00. Apelujemy o pomoc, ponieważ mężczyzna nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji.
Burmistrz Rozprzy skazany
Janusz Jędrzejczyk burmistrz Rozprzy został skazany prawomocnym wyrokiem za jazdę pod wpływem alkoholu. Tak postanowił Sąd Okręgowy w Piotrkowie, podczas rozprawy, która odbyła się 5 grudnia.
Stanisław Górka wystąpił w Wolborskim Centrum Kultury
W niedzielny wieczór (13.08) w Wolborskim Centrum Kultury odbył się spektakl słowno-muzyczny „Jest jedna jedyna”. W programie wydarzenia znalazł się m.in. monodram kabaretowy ”Wieczny tułacz” w reżyserii Tadeusza Wiśniewskiego, w którym wystąpił Stanisław Górka.
Piknik Folklorystyczny w Mzurkach
W czwartkowe popołudnie odbył się kolejny Rodzinny Piknik Folklorystyczny w Mzurkach. Wydarzenie z blisko 25-letnią tradycją w tym roku odbyło się pod hasłem „Folklor znajdzie Cię wszędzie”. Podczas tej imprezy wystąpiły zespoły i kapele folklorystyczne z regionu województwa łódzkiego.
Rodzinny Piknik Folklorystyczny pn.
Już 8 czerwca w Mzurkach (gm. Wola Krzysztoporska) odbędzie się Rodzinny Piknik Folklorystyczny pn. „Folklor znajdzie Cię wszędzie”. Podczas pikniku wystąpią zespoły i kapele folklorystyczne z regionu województwa łódzkiego.
Znamy zwycięzców festiwalu
Zakończyła się dziewiętnasta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego. Impreza już po raz drugi w swojej historii odbył się w Wolborskim Centrum Kultury.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat