Od 1 września pasażerowie jeżdżący autobusami piotrkowskiej komunikacji miejskiej do Bujen czy Szydłowa zapłacą o 20 groszy więcej za jednorazowy bilet.
Na drodze robotnikom remontującym ulicę Polną w Piotrkowie stanął stary, rozłożysty, potężny kasztanowiec. Kilka tygodni temu miasto zdecydowało, że drzewo będzie sobie spokojnie rosło w pasie drogowym. Dziś, po nawałnicach i wichurach, które przeszły także nad Piotrkowem, prezydent miasta zdecydował, że drzewo jednak trzeba wyciąć ze względów bezpieczeństwa.
Do zdarzenia doszło 16 sierpnia na terenie jednego z zakładów mechanicznych w Wolborzu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że tego dnia przez warsztat przemieściło się wiele osób.
Kolejna partia po SLD zarejestrowała swoich kandydatów w wyborach do parlamentu.
Policjanci zatrzymali 24-letnią Bułgarkę sprzedającą koszulki z podrobionymi znakami markowych firm.
Do wypadku doszło wczoraj w nocy ma krajowej „ósemce”.
Bełchatowscy stróże prawa zatrzymali sprawców rozboju dokonanego 15 sierpnia 2011 roku w Gadkach w gminie Drużbice.
Znana już wszystkim suczka z piotrkowskiego schroniska dostała kolejną szansę. Tym razem zainteresowała się nią Klinika dla Zwierząt w Mikołowie na Śląsku, gdzie Ciuchcia przejdzie operację. Rano wyjechała ze schroniska do Mikołowa.
W nocy z czwartku na piątek zmarła Janina Nożownik, piotrkowska poetka.
Pogoń za dmuchaną piłką o mały włos nie zakończyła się tragedią. Policjanci z zespołu ds. bezpieczeństwa na wodzie piotrkowskiej komendy uratowali 25-latka.