„PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego” - taką nazwę nosi program, który realizować będzie bełchatowski klub.
Reporterzy Strefy FM zapytali mieszkańców Piotrkowa, co sądzą na temat stanu nawierzchni alejek w parku im. ks. J. Poniatowskiego. Wielu zwróciło uwagę na bardzo złą jakość ścieżek.
Tak jak i przed rokiem bezpieczeństwa wypoczywających nad Zalewem Sulejowskim strzegą policjanci. Służbę pełni tam czterech funkcjonariuszy - trzech z Piotrkowa i jeden z Opoczna.
Starostwo zachęca wszystkich wypoczywających w powiecie miłośników fotografii do uwiecznienia na zdjęciach lata na ziemi piotrkowskiej.
W piątek (12 lipca) nad ranem na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Ujezdzkiej w Tomaszowie doszło do kolizji drogowej.
W czwartek, 11 lipca po godzinie 14 tomaszowscy policjanci otrzymali informację, że na ulicy Zawadzkiej w Tomaszowie nietrzeźwy ojciec opiekuje się nieletnią córką.
Dziś upał nieco już zelżał, jednak przez ostatnie kilka dni żar lał się z nieba. Nie wszyscy mogą wyjechać z miasta. W Radomsku dla tych, którzy zostali przygotowano wiele atrakcji. Nieopodal orlika powstało boisko do siatkówki plażowej.
W niedzielę (14 lipca) w Krzyżanowie w gminie Wola Krzysztoporska odbędzie się festyn rodzinny.
W rundzie jesiennej sezonu 2013/2014 piotrkowskie kluby piłkarskie poprowadzą nowi trenerzy. Concordię - Zbigniew Karbownik, a Polonię - Bogdan Adaczyński.
Kierowca matiza nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, w wyniku czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w drzewo.