Advertisement

Artykuły do tagu: kamienice

Będą nowe kamienice na Podzamczu
Dwie nowe kamienice mają zostać wybudowane na Podzamczu w Piotrkowie Trybunalskim. Taką informację w swoich mediach społecznościowych przekazał prezydent Krzysztof Chojniak. W budynkach oprócz mieszkań, ma się też znaleźć miejsce na lokale użytkowe.
Znamy Nową Elewację 2022
Konkurs "Nowa Elewacja 2022" w Piotrkowie rozstrzygnięty. Najwyżej oceniono kamienicę przy ul. Pijarskiej 7, której komisja konkursowa zdecydowała się przyznać drugą nagrodę.
Wyremontuj swój budynek i zgarnij nagrodę
Wystartowała szesnasta edycja piotrkowskiego konkursu „Nowa Elewacja”, który skierowany jest do właścicieli kamienic ulokowanych w centrum miasta. Zgłoszenia budynków wyremontowanych w 2023 roku przyjmowane są do końca lutego przyszłego roku.
W poniedziałek rozpocznie się nabór na mieszkania na Podzamczu
Chcesz zamieszkać na piotrkowskiej Starówce? W poniedziałek (23 listopada) ruszy nabór na wolne mieszkania w kompleksowo odrestaurowanych kamienicach - zachęca Urząd Miasta. Lokale znajdują się w budynkach przy ul. Starowarszawskiej, Zamurowej i Garncarskiej. Kamienice od kilku miesięcy przechodzą kompleksową rewitalizację. Do wzięcia w ramach programu „Mieszkania dla Młodych” będzie 13 mieszkań, a w pierwszej kolejności uprawnieni do ich najmu będą rodziny z dziećmi albo osoby samotnie wychowujące dzieci. Osiem mieszkań czeka przy ul. Zamurowej 16, a pięć przy ul. Starowarszawskiej 5.
Trwają remonty kamienic. Najstarsza część Piotrkowa wciąż się zmienia
24 rodziny będą mogły wprowadzić się do trzech remontowanych właśnie kamienic na piotrkowskim Podzamczu. Chodzi o budynki przy Garncarskiej 4, Zamurowej 16 i Starowarszawskiej 5.
„Nowa Elewacja” po raz jedenasty
Właściciele piotrkowskich nieruchomości mogą już zgłaszać swoje budynki do kolejnej edycji konkursu "Nowa Elewacja". W tym roku po raz jedenasty Urząd Miasta zachęca w ten sposób gospodarzy kamienic by w wyremontowali swoje budynki.
Podwórka Starego Miasta w Piotrkowie
Niektóre czyste, schludne i zadbane, inne brudne i smutne...
Wyremontują kamienicę przy Jerozolimskiej
Kamienicę przy ul. Jerozolimskiej 30 w Piotrkowie (vis-a-vis Miejskiej Biblioteki Publicznej) w tym roku czeka remont.
Piotrkowski TBS chciałby w tym roku wyremontować elewację kolejnej kamienicy. Tym razem chodzi o budynek przy ulicy Jerozolimskiej.
Wyremontowali, ale za wolno
Ponad 87 tysięcy złotych kary otrzymała firma remontująca elewację kamienicy u zbiegu ulicy Piastowskiej i al. 3 Maja w Piotrkowie. Kara wynikała z opóźnień. Firma zakończyła prace dwa miesiące po terminie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat