Advertisement

Artykuły do tagu: ekspres

Kolizja na S8 pod Piotrkowem
Do groźnej sytuacji doszło we wczesnych godzinach popołudniowych na drodze ekspresowej S8 pod Piotrkowem. Wybuchła jedna z opon samochodu, który przejeżdżał tą trasą.
SodaStream, wiodący producent ekspresów do gazowania wody, prezentuje repozycjonowanie 360°
Jak cię widzą, tak cię piszą? SodaStream nie pozostawia miejsca na domysły. Nowa identyfikacja wizualna i repozycjonowanie 360 to manifest wartości i celów. Oto jak zmienia się marka, aby ci co piszą, nie mylili się w swoich interpretacjach.
Znów wypadek na S8. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]
Do kolejnego wypadku doszło na trasie S8 w okolicach Piotrkowa. Tym razem między węzłami Studzianki i Wolbórz w zdarzeniu udział brał bus oraz samochód osobowy.
Decydują się losy S12. Co dalej z kluczową dla naszego regionu drogą?
W tym tygodniu ma zapaść kluczowa decyzja dotycząca dotycząca budowy pierwszego odcinka drogi S12. W grze są dwa warianty, a jeden z nich zakłada budowę odcinka drogi tuż przy granicy Piotrkowa.
Dachowanie na S8. Sprawca miał prawie 3 promile [ZDJĘCIA]
Czarna seria na drogach trwa. Tym razem do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze ekspresowej S8 w okolicach miejscowości Studzianki. Droga przez kilka godzin była zablokowana.
12.05.2022 08:43
Bez szans na S12?
Piętrzące się problemy aktualizacji raportu środowiskowego oraz perspektywa budowy drogi S12 do... 2033 roku - to konkluzje po kolejnym spotkaniu parlamentarnego zespołu do spraw budowy drogi S12. Pojawia się pytanie, czy tę drogę w ogóle uda się wybudować?
Który ekspres do kawy wybrać?
Ekspres do kawy daje wyjątkowo aromatyczny smak kawy. Coraz więcej osób docenia spotkania przy kawie oraz moment przerwy w pracy. Słoneczny poranek z kubkiem gorącego napoju? Oczywiście! Jaki zatem wybierzesz ekspres do kawy? Obecnie na rynku dostępny jest automatyczny, ciśnieniowy, przelewowy, kolbowy oraz na kapsułki. W zależności od indywidualnych preferencji każdego użytkownika można dobrać urządzenie wedle umiejscowienia, budżetu oraz sposobu obsługi i parzenia kawy. Chwila dla Ciebie to właśnie filiżanka ulubionej kawy? Przede wszystkim postaw na porządny sprzęt. Wybierz odpowiedni dla siebie!
Pieszy zginął na S8 (aktualizacja)
Śmierć pieszego na ekspresowej „ósemce” między Polichnem a Piotrkowem. O zdarzeniu poinformował Punkt Informacji Drogowej GDDKiA.
Kawa na co dzień - jak wybrać tę idealną i jak ją przygotowywać?
Wielu z nas nie wyobraża sobie ani poranka, ani reszty dnia bez kawy. Nie ma się temu co dziwić, w końcu jest to napój nie tylko pobudzający, ale również rozbudzający nasze zmysły przyjemnym smakiem i aromatem. Jednak aby kawa była dobra, musimy zadbać nie tylko o sposób w jaki ją parzymy, ale także o jakość samych ziaren. Jakie odmiany warto wybierać, a które mogą okazać się bardzo specyficzne i niekoniecznie nam odpowiadające? O czym pamiętać, by kawa zawsze smakowała nam jak najlepiej?
Czy budowa S12 ruszy do 2025 roku?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała harmonogram prac dotyczący budowy dróg ekspresowych i autostrad na 2021 rok. Nie ma tam śladu po drodze S12, która ma przebiegać przez nasz region. O to, co obecnie dzieje się w sprawie ekspresowej dwunastki nasz reporter pytał Andrzeja Adamczyka, ministra infrastruktury.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat