Artykuły do tagu: budżet obywatelski

Piotrkowianie zdecydowali
Park sportowo-rekreacyjny, przyszkolne boisko, czy w końcu zagospodarowanie zbiornika Bugaj - to tylko część projektów, które mają zostać zrealizowane w Piotrkowie Trybunalskim w ramach najnowszej edycji Budżetu Obywatelskiego. Zdecydowało o tym blisko 26 tysięcy głosów oddanych przez piotrkowian w ciągu dwóch ostatnich tygodni. Zwycięzców poznaliśmy w poniedziałek (02.10.2023), a zadania mają być realizowane w 2024 roku.
23.09.2023 09:54
To już ostatni dzwonek!
Zakończenie głosowania na projekty w Budżecie Obywatelskim Piotrkowa Trybunalskiego coraz bliżej. Taką możliwość mieszkańcy miasta mają już tylko do poniedziałku (25.09.2023) i godziny 23:59. Przypominamy jakie pomysły piotrkowian zostały zakwalifikowane i mają szansę zostać zrealizowane w 2024 roku.
Na Bugaju powstaną pomosty?
Czy na zbiorniku Bugaj powstaną pomosty dla mieszkańców i wędkarzy, a dodatkowo przystań do wodowania łódek - taki projekt ma szansę na realizację w ramach budżetu obywatelskiego w Piotrkowie. We wtorek do głosowania na niego zachęcali pomysłodawcy inicjatywy.
Zagłosuj na najlepsze projekty Budżetu Obywatelskiego 2023
Już w najbliższy poniedziałek (11.09.23 r.) rozpoczyna się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2023. Każdy mieszkaniec Piotrkowa może oddać 5 głosów, po 1 na każdą kategorię projektów. Głosować można jedynie za pomocą strony internetowej piotrkowianiedecyduja.pl.
15 inwestycji do wyboru w budżecie obywatelskim
Poznaliśmy listę projektów, które powalczą o realizację w ramach tegorocznego głosowania budżetu obywatelskiego. Głosowanie odbędzie się we wrześniu.
11.07.2023 06:37
Bieżnia coraz droższa
Drożyzna od dłuższego czasu daje się we znaki, także włodarzom miast i gmin. Mamy kolejny przykład w Piotrkowie, a tym razem chodzi o ciekawą i ważną inwestycję przy Szkole Podstawowej nr 12.
Piotrkowianie walczą o duże pieniądze
Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą dokonać wyboru, na jakie projekty zostaną przeznaczone pieniądze w ramach Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na plus". O dofinansowanie na zakup ambulansu walczy Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Głosowanie trwa do 30 czerwca.
Budowa pumptrucku w Piotrkowie nabiera tempa
Pumptrack z prawdziwego zdarzenia powstaje w Piotrkowie. Obiekt do ekstremalnej jazdy na rowerze od kilkunastu dni budowany jest przy ul. Ceramicznej. Prace są już mocno zaawansowane, a jego powstanie urozmaici rekreacyjną ofertę w mieście
W Piotrkowie powraca budżet obywatelski
24 kwietnia rusza 9. edycja "Budżetu Obywatelskiego". Do dyspozycji piotrkowian będzie prawie 3 mln zł.
Czekamy na Wasze projekty
Ruszył Budżet Obywatelski, konkursy dla społeczników, organizacji pozarządowych i samorządów. Na dobre pomysły pieniądz na pewno się znajdą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat