Advertisement

Szukali prezentów od zajączka

Region Piątek, 15 kwietnia 20221
W Wielkanoc zadanie wręczania prezentów spoczywa w łapkach zajączka wielkanocnego, który słodkie upominki i drobne niespodzianki zostawia w różnych zakamarkach  domu, a nawet w ogrodzie. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach zajączek ukrył rozmaite słodkości na boisku szkolnym.

Ładuję galerię...

 

Uczniowie szkoły wraz z gronem pedagogicznym zebrali się w przedświątecznym czasie na placu apelowym, aby nagrać świąteczne życzenia, a następnie rozpoczęło się poszukiwanie niespodzianek. Zabawa była doskonała a niektórym udało się upolować bardzo dużo czekoladowych jajeczek, batoników i zajączków.

W ostatni dzień nauki przed świątecznym relaksem zawitał do nas bardzo hojny zajączek. Ukrył rozmaite pyszności na boisku szkolnym i zachęcił uczniów do poszukiwań. Niektórzy nieźle się ,,obłowili” - cieszą się autorzy pomysłu.

 

My także życzymy wam miłych niespodzianek i wizyty bogatego zajączka w świątecznym czasie!

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pamięć ~pamięć (Gość)15.04.2022 19:18

A od kiedy te obyczaje, bo po staropolsku to się nosiło w prezencje 'dyngusa', przeważnie rodzice chrzestni chrześniakom.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat