Advertisement

Strażacy na lodzie

Region Poniedziałek, 13 lutego 20233
Strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego wzięli udział w ćwiczeniach na zamarzniętym zbiorniku Cieszanowickim. Strażacy przeprowadzali m.in. symulacje akcji ratunkowych, w ramach których konieczne było udzielenie pomocy osobie, pod którą załamał się lód.

Ładuję galerię...

Strażacy z naszego regionu wzięli udział we wspólnych ćwiczeniach, które pozwoliły im udoskonalić sposoby niesienia pomocy w sytuacjach, gdy trzeba wejść na lód. 

Pogoda oraz warunki na lodzie dopisały. Celem ćwiczeń było przypomnienie oraz omówienie technik ratowniczych na lodzie - poinformowali druhowie z OSP w Rozprzy.

 

W ćwiczeniach oprócz nich, udział wzięli też strażacy OSP z: Ręczna, Czarnocina, Lubiaszowa oraz członkowie specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego Piotrków. Manewry przeprowadzone zostały na zamarzniętym zbiorniku Cieszanowice. 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aa ~Aa (Gość)13.02.2023 17:28

Zapraszała KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim, a mierzyn nie ma nawet podstawowego sprzętu do ratownictwa wodnego. Brały udział jednostki które mają odpowiednie oprzyrządowanie do prowadzenia takich działań.

00


Oo ~Oo (Gość)13.02.2023 11:40

A dlaczego OSP Mierzyn nie ćwiczył??
Ta jednostka jest najbliższa przy zbiorniku?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat