Najlepsi w województwie

Region Sobota, 10 grudnia 20226
Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki  zajęła I miejsce w województwie łódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Podstawowych "Do Hymnu". O atrakcyjne nagrody walczyło w tym roku 270 szkół z całej Polski.

Ładuję galerię...

Uczniowie, przygotowywani do tego wydarzenia przez nauczyciela muzyki, Roberta Bykowskiego zaśpiewali: "Mazurka Dąbrowskiego", "Bogurodzicę" oraz utwór "Żeby Polska była Polską". 

 

W tym tygodniu delegacja szkoły, którą reprezentowali dyrektor Jolanta Kujawska-Wężyk, Robert Bykowski oraz dwie reprezentantki Samorządu Uczniowskiego - Julia Rytych i Zuzanna Przygoda, wzięła udział w uroczystości wręczenia nagród w Warszawie.

 
Zwycięzcy z poszczególnych województw - w tym Szkoła Podstawowa w Moszczenicy - otrzymali dyplomy, statuetki oraz nagrody pieniężne w wysokości 5 tysięcy złotych. Na uroczystości obecni byli m.in. Kurator Łódzki - Waldemar Flajszer oraz dyrektor Narodowego Centrum Kultury - prof. Rafał Wiśniewski. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

koleżanka z III LO ~koleżanka z III LO (Gość)12.12.2022 10:19

Gratulacje dla Roberta i oczywiście całej społeczności szkolnej... Brawo !!!!

00


Moszcza ~Moszcza (Gość)12.12.2022 09:52

Brawo! Brawo! Brawo! Wielkie gratulacje dla dzieciaków z Moszczenicy i Pana Roberta Bykowskiego, maestro jesteś wielki. Trzeba wspomnieć też, że chór szkolny, schola i soliści prowadzeni przez Pana Roberta odnoszą sukcesy na scenach lokalnych i ogólnopolskich. Gratulacje i powodzenia.

20


mj ~mj (Gość)10.12.2022 18:19

Wielkie Gratulacje !!!

52


Grażynka ~Grażynka (Gość)10.12.2022 14:42

Wiele szkół startowało....... żeby Polska, była POLSKĄ

41


muzykalny ~muzykalny (Gość)10.12.2022 11:43

Czego się człowiek w młodości nauczy, to w dorosłości będzie umiał. Gratulacje i słowa uznania za dobrą robotę.

61


Epi,,,, ~Epi,,,, (Gość)10.12.2022 11:10

Wielkie gratulacje. Brawo Wy!!!

41


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat