Artykuły do tagu: Do Hymnu

Od¶piewali hymn dla Niepodległej
"Szkoła do hymnu" - pod takim hasłem odbyła się ogólnopolska akcja w placówkach edukacyjnych. Uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się o godz. 11:11, aby wspólnie od¶piewać "Mazurka D±browskiego". W to wydarzenie wł±czyła się także Szkoła Podstawowa nr 10 w Piotrkowie.
10.12.2022 10:44
Najlepsi w województwie
Szkoła Podstawowa im. ¶w. Stanisława Kostki  zajęła I miejsce w województwie łódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Podstawowych "Do Hymnu". O atrakcyjne nagrody walczyło w tym roku 270 szkół z całej Polski.
Uczniowie i nauczyciele o 11:11 wspólnie uczcili Niepodległ±
W przeddzień ¦więta Niepodległo¶ci, cała społeczno¶ć piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 10 razem od¶piewała „Mazurka D±browskiego". Niestety uczniowie i nauczyciele nie mogli spotkać się wszyscy wspólnie w jednej sali, a wydarzenie musiało odbyć się z zachowaniem covidowych obostrzeń.
Patriotyczne ¶piewanie w Ręcznie
140 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ręcznie uczestniczyło w finałowym przesłuchaniu w ramach 3. edycji ogólnopolskiego konkursu "Do hymnu". Zadaniem młodzieży było wspólne od¶piewanie hymnu oraz dwóch innych wybranych pie¶ni patriotycznych przez co najmniej połowę uczniów szkoły.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat