Advertisement

Jesień powita nas słabym deszczem

ePiotrkowRegion Piątek, 23 września 20220
Wraz z nastaniem jesieni dni będą się robiły coraz krótsze, kosztem dłuższej nocy. A jakiej pogody możemy się spodziewać podczas pierwszego jesiennego weekendu? Tego dowiecie się z raportu Łowców Burz Łódzkie.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Jesień termiczną odczujemy już w ten weekend, podobnie jak odczuwaliśmy ją w bieżącym tygodniu i będziemy odczuwać w nadchodzącym.

W piątek czekają nas umiarkowane jak na wrzesień temperatury. Nie zobaczymy więcej niż 14-15 stopni Celsjusza. Bez deszczu, ale chmur nie zabraknie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany i będzie wiał z północnego wschodu - informuje Michał Kochanowski z Łowców Burz Łódzkie.

W sobotę ponownie maksymalnie 14-15 stopni. Sporo chmur, ale niewielkie opady możliwe tylko lokalnie. Wiatr nadal słaby.


W niedzielę będzie minimalnie cieplej, bo możliwe nawet 16 stopni. Chmur nadal ma być jednak sporo, a słońce będzie pokazywać się podczas niezbyt licznych przejaśnień. Może słabo pokropić, ale ogólnie bez deszczu. Wiatr wciąż słaby.


Nocami - podobnie jak za dnia - niebo będzie zachmurzone, ale nie spodziewamy się opadów. Temperatury typowo jesienne - nad ranem około 6-8 stopni Celsjusza. Nieco cieplejsza zapowiada się dopiero noc z niedzieli na poniedziałek.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat