Artykuły do tagu: prognoza

14.01.2022 12:24
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły cieplejsze powietrze, ale i silniejszy wiatr. Co czeka nas w weekend? Oto prognoza Łowców Burz Łódzkie.
Jaka pogoda w pierwszy weekend 2022 roku?
Ostatnie dni 2021 roku przyniosły nagłe ocieplenie i opady deszczu. A jak będzie w sobotę i niedzielę?
W ostatnich dniach do naszego regionu zawitała zima. Na jak długo i czy śnieg utrzyma się przez weekend?
- W piątek czeka nas zachmurzenie umiarkowane i całkowite - prognozują Łowcy Burz Łódzkie. - Po nocnych opadach śniegu w pogodzie pojawi się trochę spokoju. Ciśnienie w ciągu dnia wzrośnie do 1006 hPa. Temperatura maksymalnie wyniesie 0 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z północy.
Nocą mogą pojawić się przejaśnienia. Temperatura spadnie do -4 stopni, choć gdzieniegdzie termometry mogą pokazać nawet -6 kresek. Wiatr słaby, północny. Ciśnienie wzrośnie do 1009 hPa. Nocą nie powinny występować opady, jednak na drogach warunki będą trudne.
Nadchodzi zimowy weekend?
To nie jest przesadnie pogodny tydzień. Sporo chmur, opady deszczu, no i krótkotrwałe, pierwsze tej jesieni opady śniegu - tak było. A co czeka nas w weekend?
19.11.2021 09:55
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły duże zachmurzenie, silniejszy wiatr i opady deszczu. A czego możemy spodziewać się po nadchodzącym weekendzie?
05.11.2021 09:29
Jaka pogoda w weekend?
W kończącym się tygodniu mieliśmy do czynienia z różną pogodą: trochę popadało, powiał silniejszy wiatr, ale było też słonecznie. A co czeka nas w weekend?
29.10.2021 09:56
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły nam bardzo przyjemną pogodę i dość wysokie temperatury. A jak będzie w długi, świąteczny weekend?
Pogoda na weekend. Czy nadal będzie wiało?
Od czwartku nie tylko u nas wyjątkowo wietrznie. Spadła też temperatura. Czy taka pogoda utrzyma się przez cały weekend?
Synoptyk IMGW: poniedziałek z temperaturą do 23 stopni
Poniedziałek w większości kraju będzie pogodny i stosunkowo ciepły - powiedziała PAP Małgorzata Tomczuk, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 15 stopni na Suwalszczyźnie do 23 na południowym zachodzie kraju.
IMGW: chłodny początek tygodnia; od środy nieco cieplej
Na początku tygodnia pozostaniemy w masach chłodnego powietrza pochodzenia arktycznego. Od środy zacznie napływać cieplejsze powietrze z zachodu - przekazał w poniedziałek IMGW.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat