Advertisement

Artykuły do tagu: pogoda

Czeka nas weekend za mgłą
Spadł śnieg, zrobiło się biało. Czy taki stan rzeczy utrzyma się przed weekend? Wiele wskazuje na to, że tak, chociaż na pewno jej ubędzie. Już od piątku zacznie się odwilż - prognozuje Michał Kochanowski z grupy Łowców Burz Łódzkie.
Tej nocy obfite opady śniegu
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało komunikat w sprawie obfitych opadów śniegu, jakie już tej nocy oraz jutro nawiedzą nasz region. Warunki na drogach mogą być miejscami trudne, więc apelujemy o ostrożność.
18.11.2022 09:29
Zima nadchodzi?
Przed nami weeekend, który pogodowo będzie przypominać bardziej zimę, niż jesień - przewiduje Agata Gawryszczak z grupy Łowcy Burz Łódzkie. Możemy spodziewać się chłodnych dni. Czy także opadów śniegu?
04.11.2022 09:12
Jaka pogoda na weekend?
Przed nami kolejny jesienny weekend. Jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach w Piotrkowie i okolicach? O tym Michał Kochanowski z "Łowcy Burz Łódzkie".
Pogoda szykuje niespodziankę na Wszystkich Świętych
To może być niezwykle ciepła i słoneczna uroczystość Wszystkich Świętych - zapowiada Michał Kochanowski z Łowcy Burz Łódzkie. Zapraszamy na przygotowaną przez niego prognozę pogody na najbliższe dni.
Miła niespodzianka w pogodzie
Przed nami przeważnie pochmurny, ale dość ciepły jak na drugą połowę października weekend. Prognozę pogody na najbliższe dni przygotował Michał Kochanowski z Łowcy Burz Łódzkie.
14.10.2022 09:57
Jak pogoda na weekend?
Wiele wskazuje na to, że czeka nas weekend z piękną pogodą. O szczegółach opowiada Michał Kochanowski z łódzkich "Łowców Burz".
05.10.2022 13:24
Kto zabrał misia?
Kto zabrał misia - to tytuł pogadanki, jaką piotrkowscy policjanci przeprowadzili z najmłodszymi w jednym z piotrkowskich przedszkoli. Funkcjonariusze drogówki rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a policjantka z wydziału dochodzeniowo – śledczego w zainscenizowanej historii o kradzieży misia przybliżyła milusińskim pracę technika kryminalistyki.
Jesień powita nas słabym deszczem
Wraz z nastaniem jesieni dni będą się robiły coraz krótsze, kosztem dłuższej nocy. A jakiej pogody możemy się spodziewać podczas pierwszego jesiennego weekendu? Tego dowiecie się z raportu Łowców Burz Łódzkie.
16.09.2022 08:55
Zrobi się jesiennie
Przed nami weekend, który chociaż będzie ostatnim letnim weekendem w kalendarzu, to zupełnie nie będzie przypominał sielankowej, wakacyjnej pogody. Nad region szerokim strumieniem płynie chłodne, polarno-morskie powietrze, które sprawi, że z każdym dniem będzie nieco chłodniej, a cieplejsza odzież wierzchnia stanie się nieodzowna. Łowcy Burz Łódzkie dodają, że dokuczać będzie nam też niskie ciśnienie atmosferyczne, powodujące zwiększone uczucie znużenia oraz ospałość.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat