Artykuły do tagu: pogoda

Jak długo utrzyma się zimowa pogoda?
Wróciła zima. Na jak długo? To sprawdzają dla nas Łowcy Burz Łódzkie.
Uwaga, jest bardzo ślisko!
Dodatnia temperatura do południa i lekki mróz po południu sprawią, że drogi w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim będą wyjątkowo śliskie. Wzmożoną ostrożność trzeba jednak zachować już teraz.
16.01.2022 17:42
Uwaga na silny wiatr
IMGW wydał ostrzeżenie 2 stopnia dla województwa łódzkiego przed silnym wiatrem. Alerty wysłało także Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Dzisiejszej nocy oraz w poniedziałek możliwe porywy do prawie 100 km/h. Pamiętajcie, aby nie parkować samochodów w pobliżu drzew oraz zabezpieczyć przedmioty, które mogą zostać porwane przez silne podmuchy. Niewykluczone, że mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne oraz przerwy w dostawie prądu.
14.01.2022 12:24
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły cieplejsze powietrze, ale i silniejszy wiatr. Co czeka nas w weekend? Oto prognoza Łowców Burz Łódzkie.
Jaka pogoda w pierwszy weekend 2022 roku?
Ostatnie dni 2021 roku przyniosły nagłe ocieplenie i opady deszczu. A jak będzie w sobotę i niedzielę?
24.12.2021 07:45
Białe święta?
Białe drogi i chodniki. W od rana sypie śnieg, warunki do jazdy są bardzo trudne. Główne drogi są przejezdne. Gorzej jest na drogach osiedlowych, gdzie miejscami zalega kilkucentymetrowa warstwa białego puchu. Uważajcie!
W ostatnich dniach do naszego regionu zawitała zima. Na jak długo i czy śnieg utrzyma się przez weekend?
- W piątek czeka nas zachmurzenie umiarkowane i całkowite - prognozują Łowcy Burz Łódzkie. - Po nocnych opadach śniegu w pogodzie pojawi się trochę spokoju. Ciśnienie w ciągu dnia wzrośnie do 1006 hPa. Temperatura maksymalnie wyniesie 0 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z północy.
Nocą mogą pojawić się przejaśnienia. Temperatura spadnie do -4 stopni, choć gdzieniegdzie termometry mogą pokazać nawet -6 kresek. Wiatr słaby, północny. Ciśnienie wzrośnie do 1009 hPa. Nocą nie powinny występować opady, jednak na drogach warunki będą trudne.
03.12.2021 09:39
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły nam pogodę raczej zmienną: było trochę przejaśnień, ale przeważały chmury. Popadał też śnieg, pokropił deszcz, powiał silniejszy wiatr. A co czeka nas w weekend?
Nadchodzi zimowy weekend?
To nie jest przesadnie pogodny tydzień. Sporo chmur, opady deszczu, no i krótkotrwałe, pierwsze tej jesieni opady śniegu - tak było. A co czeka nas w weekend?
19.11.2021 09:55
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły duże zachmurzenie, silniejszy wiatr i opady deszczu. A czego możemy spodziewać się po nadchodzącym weekendzie?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat