Advertisement

Czeka nas weekend za mgłą

ePiotrkowRegion Piątek, 25 listopada 20220
Spadł śnieg, zrobiło się biało. Czy taki stan rzeczy utrzyma się przed weekend? Wiele wskazuje na to, że tak, chociaż na pewno jej ubędzie. Już od piątku zacznie się odwilż - prognozuje Michał Kochanowski z grupy Łowców Burz Łódzkie.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

Właśnie w piątek spodziewamy się wzrostu temperatury. W ciągu dnia słupki rtęci wskażą do 2ºC. Spodziewamy się słabych opadów śniegu, przechodzących w deszcz ze śniegiem. Powieje słabo z zachodu. Nie ma szans na słońce - prognozują Łowcy Burz.


W nocy z piątku na sobotę opady powinny ustać, ale zrobi się mglisto. Temperatura nie zmieni się znacząco. W ciągu dnia natomiast nadal gęste mgły i sporo chmur, a do tego mogą pojawiać się słabe opady deszczu. Nie zobaczymy więcej niż 2-3 stopnie w ciągu dnia.

W nocy z soboty na niedzielę bez większych zmian: mglisto, pochmurno i lekko na plusie, albo około zera. W ciągu dnia nadal nad regionem będzie zalegać ciężka, ciemnoszara kurtyna z chmur, a do tego spodziewamy się mgieł i zamgleń. Cały czas lekko na plusie, do 2 stopni i bez szans na słońce - mówi Michał Kochanowski.

W kolejnych dniach ciąg dalszy stagnacji w pogodzie na pograniczu zimy i przedzimia. Nie widać szans na nawet najmniejsze przejaśnienia, a temperatura nadal będzie oscylować w okolicach zera.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat