Advertisement

Miła niespodzianka w pogodzie

ePiotrkow Piątek, 21 października 20220
Przed nami przeważnie pochmurny, ale dość ciepły jak na drugą połowę października weekend. Prognozę pogody na najbliższe dni przygotował Michał Kochanowski z Łowcy Burz Łódzkie.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

W piątek - przeważnie pochmurno, możliwe jedynie niewielkie przejaśnienia. Powieje słabo i umiarkowanie, z południa i południowego zachodu. temperatura do 11-12 stopni.


W nocy z piątku na sobotę - możliwe niewielkie opady deszczu. Zachmurzenie związane z nimi powstrzyma temperaturę przed dynamicznym spadkiem - i tak nad ranem zobaczymy 8-9 stopni. W ciągu dnia, w sobotę - bez opadów - ale nadal dominować będzie zachmurzenie całkowite. Wiatr nadal słaby i umiarkowany, z południowego zachodu. Temperatura około 14-15 stopni w najcieplejszym momencie dnia.


Noc z soboty na niedzielę ponownie dość ciepła (ok. 8-9 stopni). W niedzielę - bez większych zmian. Nadal przeważnie pochmurno - jest jednak szansa na pojawienie się nieco dłuższych przejaśnień, a także rozpogodzeń, w drugiej części dnia. Gdy zza chmur przedrze się słońce, możliwe jest nawet 16 stopni Celsjusza.


W kolejnych dniach nadal dość ciepło, a nawet cieplej - możliwe wzrosty temperatur do niemal dwudziestu stopni Celsjusza.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat