Advertisement

Artykuły do tagu: roboty

Uwaga kierowcy! W sobotę utrudnienia na S8 i DK12
W najbliższą sobotę 5 listopada planowane są prace związane z wymianą uszkodzonych barier energochłonnych na drodze ekspresowej S8 i drodze krajowej nr 12.
Kierowcy, uważajcie na utrudnienia na DK 74!
Ważna informacja dla wszystkich przejeżdżających przez drogę krajową 74! Na 22 kilometrze trasy, na odcinku pomiędzy Sulejowem a Jaksonkiem, remontowana jest nawierzchnia.
Wypadek pod Ręcznem. Nietrzeźwy kierowca
Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia, do którego doszło 6 lipca 2016 roku około południa na drodze powiatowej w okolicach Ręczna.
Uwaga na utrudnienia na S8!
Od rana na lewej jezdni trasy S8 w okolicach Piotrkowa trwały prace drogowe – wymiana barier.
30.09.2014 13:17
Do roboty!... Publicznej
Niemal 400 osób skierował w ubiegłym (2013) roku Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie na roboty publiczne i prace interwencyjne. W tym roku (do końca sierpnia) na terenie Piotrkowa i powiatu zatrudnienie w tej formie znalazło 238 osób. Dużo to czy mało?
Pracownicy interwencyjni pomogą w urzędzie i w OSiR-ze
Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Piotrkowie pomogą sprzątać obiekty sportowe, a Urzędzie Miasta pomogą archiwizować dokumenty z kontroli zewnętrznych. O kim mowa? O osobach zatrudnionych w ramach robót publicznych.
Zamykają drogę powiatową Rozprza - Lubień
W związku z rozbudową drogi powiatowej Nr 1520E Rozprza - Lubień, od poniedziałku (28 lipca) do 15 sierpnia, odcinek drogi, od skrzyżowania z drogą krajową Nr 91 do miejscowości Łochyńsko, zostanie wyłączony z ruchu.
Rozpoczął się remont ulicy Wierzejskiej
Remonty piotrkowskich dróg trwają. Od poniedziałku drogowcy naprawiają ulicę Wierzejską.
Koniec wyburzania pustostanów na Podzamczu
Zniknęły rudery ze Starowarszawskiej 10, 12 i 16 oraz Zamkowej 11. Dla budynków przylegających do rozebranych kamienic wykonano zabezpieczenia ścian szczytowych. Teren inwestycji został uprzątnięty i wyrównany.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat