Advertisement

Artykuły do tagu: pielęgniarka

04.09.2022 11:52
Areszt oferuje pracę
W Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim na chętnych czekają etaty dla pielęgniarki/pielęgniarza/ratownika medycznego oraz w dziale ochrony. Kandydaci na funkcjonariuszy mogą składać dokumenty do dnia 15 września 2022 roku.
O kolejne dwa miesiące, czyli do 30 kwietnia, Starostwo Powiatowe w Piotrkowie wydłuża realizację projektu "Przepis na opiekę". Dzięki temu programowi 30 mieszkańców powiatu piotrkowskiego, od maja zeszłego roku, ma możliwość korzystania z bezpłatnych usług pielęgniarki, fizjoterapeuty i dietetyka bez wychodzenia z domu.
Koronawirus w ostatnich tygodniach zbiera w Polsce śmiertelne żniwo. W całym kraju w związku z zakażeniem COVID-19 zmarły tysiące pacjentów. Trudna sytuacja dotyczy również naszego regionu. W Łódzkiem potwierdzono niedawno pierwsze przypadki wystąpienia wariantu Omikron. - Aktualnie nasz oddział covidowy jest w całości zapełniony - mówiła w Radio Strefa FM Marianna Stępień, pielęgniarka w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie.
Uroczyste czepkowanie studentów WSPS
76 studentów I roku Wydziału Pielęgniarstwa WSPS wzięło udział w uroczystości czepkowania, która odbyła się wczoraj, 13 maja, w sali widowiskowej piotrkowskiego Domu Nauczyciela. Studentki otrzymały białe czepki, studenci przypinki w kształcie pielęgniarskiego czepka. Gościem honorowym ceremonii była Wacława Kamieńska, nestorka polskiego pielęgniarstwa, odznaczona Medalem Florence Nightingale.
Pielęgniarka ukradła środki odurzające
Pielęgniarka z Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie ukradła 16 ampułek z lekami, a konkretnie środkami odurzającymi. Wewnętrzna kontrola wykazała brak medykamentów, dlatego powiadomiono policję.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat