Advertisement

Artykuły do tagu: książka na weekend

Książka na weekend - nowa powieść Bartosza Szczygielskiego
Weekend to dobry czas na zagłębienie się w lekturze. Dlatego mamy kolejne propozycje książkowe. Tym razem to dwie trzymające w napięciu powieści o ludzkiej psychice, przyzwyczajeniach i… stracie. Do tego zestawu dodajemy powieść obyczajową z zabarwieniem erotycznym.
Książka na weekend – kryminalne zagadki
Zapraszamy na kolejne spotkanie z dobrą książką. I zarazem z dobrym kryminałem, nawet nie jednym. Nie braknie zatem zagadek do rozwiązania, a takie autorzy nam przygotowali w proponowanym dziś zestawie książek.
Książka na weekend – Nowe perypetie Iny Kobryn
W tym tygodniu mamy nową część przygód Arsena Lupin, a także Iny Kobryn – bohaterki nowej serii stworzonej przez Remigiusza Mroza. I jak zawsze autorzy serwują nam porcję zagadek kryminalnych do rozwiązania. Na dokładkę mamy coś dla miłośników historii, do tego opartej na faktach.
Książka na weekend – poruszające historie na wakacje
Na ten weekend proponujemy trzy książki, które mają wspólny mianownik, a jest nim poruszenie czytelnika. Bo choć gatunki literackie są różne, to jednak emocje, które wywołują proponowane tym razem książki, są podobne. Od wzruszenia, poprzez zdziwienie po smutek.
Książka na weekend - kryminał Lisy Jewell i historia tragedii na Wołyniu
Na chłodniejszy letni weekend mamy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, bo przygotowaliśmy dla was powieść obyczajową, kryminał z tajemniczym zniknięciem i coś dla fanów historii. Zwłaszcza tej najnowszej, nawiązującej do wydarzeń na Wołyniu.
Książka na weekend - nowe dramaty w liceum Freuda
Tradycyjnie już proponujemy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału, ale też powieści dla młodzieży i powieści obyczajowej. Jak zawsze, proponujemy gorące nowości wydawnicze.
Książka na weekend - kryminał w stylu retro
Kryminały to nadal najpopularniejsze i najchętniej kupowane książki w Polsce. Dlatego też na najbliższe wolne dni proponujemy jeden z nich, choć tym razem jest to kryminał osadzony w latach trzydziestych, a mistrzem w snuciu intryg w takich realiach czasowych jest Ryszard Ćwirlej. Do zestawu proponujemy też dobry obyczaj i jedną ze stu najważniejszych książek wszech czasów, autorstwa Thomasa Hardy’ego.
Książka na weekend – Remigiusz Mróz ponownie w księgarniach
Tym razem proponujemy zestaw, w którym dla każdego znajdzie się coś dobrego. Trzy różne historie i trzy książki do przeczytania w wolnym czasie. Na letnie wieczory będzie jak znalazł.
Książka na weekend - nowy kryminał Izabeli Janiszewskiej
W tym tygodniu proponujemy zbiór ciekawostek ze świata medycyny. To książka pokazująca historię wielu odkryć medycznych. Zestaw uzupełnia nowy kryminał Izabeli Janiszewskiej, który kilka dni temu miał swoją premierę. A do tego dorzucamy jeszcze powieść z gatunku „lekkich, łatwych i przyjemnych” – nie tylko dla pań.
Książka na weekend - O przerwanej lekcji muzyki i poszukiwaniu miłości
W tym tygodniu skłaniamy się do miłośników kina. I proponujemy książkę, na podstawie której w 1999 roku powstał ciekawy i poruszający film z Angeliną Jolie i Whoopie Goldberg. Ale w proponowanym zestawie znajdziecie też kryminał ze sporą dawką czarnego humoru i powieść o miłości, która dopada nawet tych, co przed nią uciekają...
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat