Advertisement

Artykuły do tagu: foto

Cykl wystaw o Piotrkowie i piotrkowianach
„Piotrków i Piotrkowianie anno Piotrkoviensis 793” to wystawa zorganizowana przez towarzystwo fotograficzne F4.
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział "Zwierzak" w Piotrkowie ogłasza konkurs fotograficzny "Pies i kot przyjaciel aparatu". Konkurs rozpocznie się 22 czerwca i potrwa do 27 sierpnia 2009 roku.
II Piotrkowski Festiwal Podróży i Fotografii
Spotkania z podróżnikami, wystawy fotografii, czy warsztaty fotograficzne to główne atrakcje II edycji Piotrkowskiego Festiwalu Podróży i Fotografii, który odbędzie się w ten weekend.
Piotrków: Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Adrianna Niciak i Marek Wysocki zostali laureatami IV konkursu fotograficznego "Ziemia Piotrkowska - moja mała ojczyzna w obiektywie. W konkursie wzięło udział 16 uczestników, którzy złożyli w sumie 87 zdjęć w dwóch kategoriach tematycznych: pejzaże powiatu piotrkowskiego i warto zobaczyć - czyli miejsca mało znane i dotychczas niedostrzeżone.
Dobra wiadomość dla miłośników "pstrykania" zdjęć. Starostwo Powiatowe w Piotrkowie ogłasiło IV konkurs fotograficzny "Ziemia Piotrkowska-moja mała ojczyzna w obiektywie". Celem konkursu jest odkrycie i pokazanie ciekawych miejsc na terenie powiatu piotrkowskiego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat