Advertisement

Artykuły do tagu: ból

Cortinol Forte – prawdziwe opinie, skład oraz działanie kapsułek na ból stawów
Cortinol Forte to innowacyjny suplement zwalczający bóle stawów. Sprawdzamy, jak się go stosuje, jak działa, oraz jakie posiada składniki. Kliknij aby dowiedzieć się więcej o obecnej promocji na suplement który zregeneruje Twoją chrząstkę stawową!
Nowy dyrektor szkoły w Szydłowie
Nowy rok szkolny w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Władysława Stanisława Reymonta w Szydłowie rozpocznie się od dużych zmian. Wójt gminy Grabica powierzył Stanisławowi Bólowi stanowisko dyrektora tej placówki.
Jak wzmocnić kości i stawy?
Złamania, bóle stawów, pęknięcia – urazy kości należą do jednych z najczęstszych dolegliwości, z którymi przychodzi nam się niekiedy zmagać. Niektórym osobom takie sytuacje przydarzają się szczególnie często. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, dzięki którym można wzmocnić kości i uniknąć poważnych urazów. Ja to zrobić? Podpowiadamy.
Ból częściej odczuwamy w wilgotne i wietrzne dni
W wilgotne i wietrzne dni, niezależnie od temperatury powietrza, możemy być bardziej podatni na bóle, np. bóle reumatyczne – wynika z badań brytyjskich specjalistów. Pisze o tym BBC News.
Płukanie gardła - najlepsze sposoby na ból gardła
Ból gardła zazwyczaj jest pierwszym symptomem przeziębienia oraz innych chorób atakujących układ oddechowy, jak grypa czy angina. Należy przy tym do objawów niezwykle uciążliwych i nieprzyjemnych, dlatego chętnie sięgamy po wszelkie sposoby na jego złagodzenie. Największą popularnością, obok pastylek, cieszy się płukanie gardła. Poznaj apteczne oraz domowe sposoby na ból gardła i dowiedz się, jakie są najlepsze płukanki!
Dlaczego bolą nas mięśnie? Czy świadczy to o poważnej chorobie?
Ból mięśni jest częstym skutkiem występującym po intensywnym wysiłku fizycznym. Szczególnie wtedy, gdy od dłuższego czasu nic nie ćwiczyliśmy. Zazwyczaj bólowi towarzyszą ogólne objawy zmęczenia, bólu stawów, gardła, czy nawet gorączka. Istnieje wtedy możliwość, że jest to grypa. Jeżeli jednak ból jest przewlekły i odczuwamy go przez dłuższy czas, mimo że dużo odpoczywamy, nie trenujemy, ani nie występują u nas objawy przeziębienia może to oznaczać, że zwiastuje to na poważniejszą chorobę. Co może być przyczyną bólu mięśni?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat