Artykuły do tagu: Sanepid

Zakażony w kinie. Komunikat sanepidu
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim prosi o samoobserwację stanu zdrowia osoby, które były na seansie o godzinie 18:40 na sali nr 3 w kinie „Helios” w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 20.11.2021 roku.
Jechałeś do Łodzi? Przeczytaj komunikat sanepidu
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona pociągiem na trasie Piotrków - Łódź Fabryczna 17 listopada. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.
18.11.2021 08:26
Zakażony w kościele
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Była ona obecna 11 listopada na mszy świętej o godz. 10:30 w kościele p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Wolborzu. Osoby, które w tym dniu przebywały w kościele, proszone są o obserwowanie swojego stanu zdrowia.
Sanepid prosi pasażerów pociągu o samoobserwację
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona pociągiem na trasie Piotrków - Łódź Fabryczna 10 oraz 12 listopada. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.
14.11.2021 19:00
Sanepid apeluje
Jednym z busów na trasie Sulejów – Piotrków Tryb. podróżowała osoba,  u której wykryto zakażenie covid-19. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny prosi o samoobserwację osób, które także podróżowały tym busem.
Osoby z kontaktu proszone o samoobserwację
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona transportem zbiorowym na trasie Piotrków - Niechcice między 2 a 5 listopada. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.
Zakażeni w busach. Sanepid apeluje
W busach jadących na trasie pomiędzy Piotrkowem a Wolą Krzysztoporską oraz między Moszczenicą a Piotrkowem podróżowały osoby zarażone koronawirusem. Sanepid prosi o samoobserwację innych osób, które wspólnie z nimi przebywały w tych busach.
Zakażony podróżował busem. Apel sanepidu
W busach jadących na trasie pomiędzy Piotrkowem a Łodzią w dniu 27 października podróżowała osoba zarażona koronawirusem. Sanepid prosi o samoobserwację innych osób, które przebywały w tych samochodach.
Zakażony podróżował busem. Sanepid apeluje!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim prosi osoby, które podróżowały busem firmy przewozowej „Libra Travel” 21, 22 oraz 25 października na trasie przejazdowej Niechcice – Piotrków Trybunalski, o samoobserwację stanu swojego zdrowia.
Koronawirus w piotrkowskich szkołach. Uczniowie na kwarantannie
Pojedyncze zakażenia koronawirusem odnotowano już podczas tego roku szkolnego w piotrkowskich placówkach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat