Kolejny apel sanepidu

Wtorek, 23 listopada 202125
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona busem na trasie Piotrków - Gorzkowice w dniach 17-19 listopada. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.
Fot. freepik.com Fot. freepik.com

Pełna treść komunikatu: 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

7


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brawo my ~Brawo my (Gość)24.11.2021 08:29

Zarząd województwa wielkopolskiego chce wprowadzenia obowiązkowych szczepień na koronawirusa i jednocześnie ograniczeń dla osób niezaszczepionych. Władze regionu przygotowały w tej sprawie apel do rządu, który ma być poddany głosowaniu w sejmiku województwa.
Obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19 i jednocześnie ograniczenia dla osób niezaszczepionych - takich rozwiązań chcą władze województwa wielkopolskiego. Członkini zarządu województwa Paulina Stochniałek powiedziała we wtorek, że projekt stanowiska powstał z inicjatywy zarządu województwa i zostanie poddany pod głosowanie radnych Sejmiku na najbliższej, poniedziałkowej sesji.

14


pandemiczna panda ~pandemiczna panda (Gość)23.11.2021 18:03

Wszystkie sejmowe ugrupowania POZA KONFEDERACJĄ popierają wprowadzenie w Polsce covidozamordyzmu ze ścisłą segregacją obywateli. To samo stanowisko prezentują dyżurni ZNACHORZY, tacy jak: Horban, Gut, Grzesiowski, Simon, Sutkowski, Fiałek, Parczewski, Szułdrzyński i paru innych, o których media rzadziej wspominają. Co z tego wyniknie, nie wiem. Hitlerowską segregację w Polsce da się usprawiedliwić, bo Hitler był okupantem i realizował swoje cele. Ale jak usprawiedliwić takie pomysły rzekomo polskiego rządu?
Ja głosowałem na Konfederację, i delikatnie namawiałem do tego samego na tym forum, więc sumienie mam czyste. Inni niech sobie zrobią rachunek sumienia.
Ale wszystkie absurdy przebił artykuł na Najwyższym Czasie "Covidiański danse macabre. Eutanazja tylko dla zaszprycowanych i ozdrowieńców". Poczytajcie sobie, bo tego nie wymyśliłby ani Orwell, ani Bareja, ani grupa Monty Pythona. Czy to, co się wokół nas dzieje, to jeszcze rzeczywistość czy już sen wariata?

85


Kazik ~Kazik (Gość)23.11.2021 17:06

Ciekawe pewnie test fałszywką zrobiony jak zwykle mam kilka przykładów takich osób jeśli tak sztucznie kreuje się pandemię to nie ma sie co dziwić ,ze statystyki papier przyjmie gorzej bo nikt za to odpowiedzialności nie ponosi mam na myśli personel medyczny a wystarczy ,ze osoba ma podwyższone OB lub CRP i wynik jest pozytywny czy nikt tego nie widzi ,ze zdrowe osoby trafiają na kwarantanne bez żadnego powodu i tak sztucznie nabija sie statystyki zakażonych

65


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)23.11.2021 15:05

Nie kojarzę gościa z foto.Ciekawe czy się zgodził na swój wizerunek że ma koronke??

35


KE ~KE (Gość)23.11.2021 22:53

"Im wyższy poziom wyszczepienia, tym niższy poziom przypadków śmiertelnych" - napisała na Twitterze Komisja Europejska, udostępniając grafikę, na której zestawiono poziom wyszczepienia w krajach członkowskich Unii Europejskiej z liczbą zgonów na COVID-19 na milion mieszkańców. Na trzech pierwszych miejscach zestawienia znalazły się państwa, w których poziom zaszczepionej dorosłej populacji wyniósł powyżej 90 procent. Polska osiągnęła piąty wynik od końca.
Komisja Europejska opublikowała we wtorek grafikę, na której zestawiono procent zaszczepionej dorosłej populacji każdego z państw członkowskich Unii Europejskiej oraz liczbę ofiar śmiertelnych COVID-19 na milion mieszkańców w okresie dwóch tygodni listopada. Wykres bazuje na danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC). "Dane pokazują nam, że im wyższy poziom wyszczepienia, tym niższy poziom przypadków śmiertelnych" - napisała KE we wpisie.

23


BystreOko ~BystreOko (Gość)23.11.2021 22:43

Chyba znam tego pana ze zdjęcia nie jestem do końca pewien ale to chyba mój dziadek jest

20


kubańczyk91 ~kubańczyk91 (Gość)23.11.2021 16:49

Moja koleżanka Magdalena jeździ często w tamtym kierunku. Tylko na szczęście prywatnym autem.

32


Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)23.11.2021 19:02

Juz lece

21


łoświecony łosioł ~łoświecony łosioł (Gość)23.11.2021 16:41

w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona busem na trasie

Zakażony w kościele...
Zakażony w kinie...
Zakażony w busie...
Saga pięknie rozkręca się! ;)

53


Przerażony ~Przerażony (Gość)23.11.2021 15:20

O matko i co teraz?

42


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat