Advertisement

Artykuły do tagu: Przestępstwo

MZGK: Czynności w prokuraturze trwają
Kilka tygodni temu do prokuratury w Piotrkowie trafiło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, chodziło m.in. o fałszowanie dokumentów w spółce. - Wydana została decyzja odmawiająca wszczęcia postępowania - informuje dziś Dorota Mrówczyńska z Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie. Ale...
Piotrków: Próbował zabić szczenięta
Ktoś próbował je utopić, a potem wyrzucił na śmietnik. Dzięki jednemu z mieszkańców dwa szczeniaczki trafiły do piotrkowskiego schroniska.
Na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia Sąd w Nowym Targu skazał trzech mężczyzn, którzy w listopadzie ubiegłego roku ciągnąc psa przywiązanego linką holowniczą do auta urwali mu głowę.
Piotrków: Zatrzymano handlarzy podróbkami
Piotrkowscy policjanci zabezpieczyli odzież z zastrzeżonymi znakami towarowymi i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy próbowali przekupić policjantów.
Najpierw nieco poszalał a później chciał wszystko zgonić na wydumanego przestępcę. Teraz za oszukiwanie organów ścigania może trafić do więzienia nawet na 3 lata.
Nawet 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Ozorkowa, który w ciągu trzech dni popełnił aż 5 przestępstw. Policjanci zatrzymywali go dwa razy.
Jerzy W. z Podolina najprawdopodobniej stanie przed sądem
Biegli z Krakowa nie potwierdzili wersji Jerzego W., myśliwego z Podolina. Najprawdopodobniej zostanie on oskarżony o strzelanie do Andrzeja Ś. i stanie przed sądem. Grozi mu do pięciu lat więzienia.
Piotrków: Zatrzymani za zmuszanie do prostytucji
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali cztery osoby, którym zarzuca się m.in. wymuszenia rozbójnicze, sutenerstwo oraz doprowadzenie przemocą do uprawiania prostytucji - za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzja sądu cała czwórka została tymczasowo aresztowana.
Zostały tylko puste dziuple. Piotrkowscy kryminalni i antyterroryści z Łodzi zatrzymali dwudziestu członków gangu samochodowego. Zlikwidowali złodziejskie dziuple i odzyskali piętnaście skradzionych samochodów. Dokładnie rok po zatrzymaniu pierwszych członków zorganizowanej grupy przestępczej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat