Artykuły do tagu: NIK

Sygnał życia w rękach strażaków
Jest przenikliwy i niezawodny - mowa o dźwięku alarmu w urządzeniu, jakim jest detektor tlenku węgla. 20 takich czujników przekazał komendantowi PSP w Piotrkowie Włodzimierzowi Kapcowi starosta powiatu piotrkowskiego Stanisław Cubała.
Szef nie wypłaca ci pensji? Poskarż się inspektorowi!
Na prawie 1,4 mln zł opiewały decyzje, które wydała w zeszłym roku Państwowa Inspekcja Pracy w Piotrkowie. Inspektorzy chcieli w ten sposób zmusić pracodawców z regionu, aby ci wypłacili swoim pracownikom zaległe pensje. Skarg, często tych anonimowych, inspektorzy otrzymują coraz więcej.
Tymczasowy areszt dla byłego strażnika uchylony
Sąd przychylił się do wniosku obrony i uchylił tymczasowy areszt dla byłego już piotrkowskiego strażnika miejskiego, podejrzanego o kradzież i gwałt.
Piotrków: Nie będzie szkoły, będą dominikanki?
Szkoła katolicka opuszcza budynki przy ul. Stronczyńskiego 1 w Piotrkowie. Co stanie się z obiektem? Miasto podjęło inicjatywę, aby nieruchomość tę przekazać w formie darowizny Rektoratowi Kościoła Panien Dominikanek (po sąsiedzku). Sprawa jest w toku.
Trwa modernizacja pływalni przy Próchnika
W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace modernizacyjne na basenie przy Gimnazjum nr 4.
TBS -  Jak przekonać  Administrację,  żeby usunęli zagrożenie z mojego mieszkania?
Stare skrzynki z bezpiecznikami liczą lata 70-te (są zagrożeniem dla domowników- przegrzewają się i iskrzą).
Od wczoraj zamknięta jest kryta pływalnia przy ulicy Próchnika w Piotrkowie.
Strażnik przyznał się do kradzieży, ale nie do gwałtu
Strażnik Miejski z Piotrkowa za kratkami spędzi najbliższe trzy miesiące.
Strażnik miejski okradał komendę i kolegów z pracy
Miał stać na straży prawa, a sam okradał firmę i kolegów z pracy. Jeden z funkcjonariuszy piotrkowskiej Straży Miejski trafił za kratki.
- Pomimo, że szeregi piotrkowskiej policji uszczupliły się w ubiegłym roku o kilkadziesiąt etatów, to nie przełożyło się to na wyniki dotyczące wykrywalności przestępstw - powiedział podinspektor Bogdan Kujawski, zastępca komendanta piotrkowskiej komendy policji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat