Artykuły do tagu: Jarosław B±kowicz

Z biura prasowego na fotel burmistrza?
Jarosław B±kowicz, który piastuje obecnie stanowisko kierownika Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, postanowił kandydować na urz±d burmistrza Kamieńska. Podczas oficjalnej prezentacji Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława B±kowicza  'Wspólna Gmina – Wspólne Miasto", przedstawił swój program, a także zespół, z którym wystartuje w zbliżaj±cych się wyborach.
Przed Urzędem Miasta na Szkolnej stanie namiot
Ogrzewany namiot powstanie przed budynkiem magistratu przy ul. Szkolnej w Piotrkowie. Klienci będ± czekać na obsługę w lepszych warunkach.
Korki zwi±zane z remontem Rakowskiej. Mieszkańcy maj± do¶ć
- W zwi±zku z remontem ulicy Rakowskiej, cała północna czę¶ć miasta jest sparaliżowana. Korki nieraz sięgaj± ulicy Wyzwolenia, Skłodowskiej-Curie, Ronda Sulejowskiego oraz ulicy ¦l±skiej, o obwodnicy już nie wspominamy – czytamy w mailu skierowanym do naszej redakcji. Policja twierdzi, że w miare możliwo¶ci reaguje. Magistrat apeluje do kierowców spoza Piotrkowa, aby omijali nasze miasto. Wygl±da jednak na to, że pomóc może tylko … cierpliwo¶ć.
Oznakowanie na nowym rondzie zostanie zmienione
Oznakowanie poziome na rondzie Dmowskiego/Armii Krajowej/ Żelaznej i Górnej w Piotrkowie będzie zmienione. Tak± decyzję podj±ł prezydent Krzysztof Chojniak.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat