Advertisement

Artykuły do tagu: Focus

Dzień bez śmiecenia w Focus Mall w Piotrkowie
11 maja przypada „Dzień bez Śmiecenia”. Celem tego wydarzenia jest przypomnienie prawidłowych zasad segregowania odpadów, promowanie proekologicznych postaw i ochrony środowiska. W obchody tego dnia włącza się również Focus Mall w Piotrkowie w ramach kampanii „Nie bądź plastik”. Centrum edukuje klientów i zachęca do odpowiedzialnego zarządzania odpadami. W tym lutym tego roku wprowadzony został pełen system segregacji 5-frakcyjnej, a docelowo do roku 2025 odpady z galerii nie będą trafiać na wysypiska. Będą poddawane recyklingowi lub przetwarzane w inny sposób.
Wielkanocne świętowanie – tradycyjnie i nowocześnie
Wielkanoc, która w tym roku przypada 17 i 18 kwietnia, to piękne, radosne święta obchodzone uroczyście w rodzinnej atmosferze. Towarzyszą jej liczne tradycje i zwyczaje. Święta często poprzedzają wielkie wiosenne porządki, które mają za zadanie pożegnać zimę i odświeżyć cały dom. Warto pomyśleć jak sprawić, aby tegoroczne święta były naprawdę wyjątkowe. W Focus Mall w Piotrkowie można znaleźć pomysły zarówno na klasyczne rodzinne świętowanie przy stole zastawionym, znanymi wszystkim, symbolicznymi potrawami, jak i święta w formie bardziej nowoczesnej, z odrobiną wiosennego szaleństwa.
Giełda płyt winylowych w Focus Mall
Zazwyczaj są czarne, okrągłe i mają do 30 centymetrów średnicy. Bardzo często ich okładki to małe dzieła sztuki. Pierwsza z nich wyprodukowana została w 1948 roku. Od kilku lat znowu cieszą się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. W piątek kilkanaście tysięcy winyli - bo o nich mowa - zagościło w Focus Mall w Piotrkowie.
Akcja wsparcia kobiet i zbiórka na rzecz Ukrainy w Focus Mall
8 marca galeria Focus Mall przygotowała akcje solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami. W galerii odbędzie się zbiórka najpotrzebniejszych produktów. W centralnym miejscu stanie także dużych rozmiarów serce w kolorach flagi ukraińskiej, na którym każdy będzie mógł napisać słowa wsparcia.
Czas na męskie zakupy w Focus Mall w Piotrkowie
Męskie zakupy z reguły są szybkie i zdecydowane. Mężczyźni są jednak coraz bardziej świadomymi konsumentami, chcą wyglądać modnie. Łowy w piotrkowskim Focus Mall to świetne rozwiązanie dla panów w każdym wieku i o różnych gustach. Tym bardziej, że w dniach 11-19 lutego zakupy można połączyć z obejrzeniem unikalnej wystawy klasycznych marek aut, przed i po renowacji, przygotowanej przy współpracy z MBL Classics.
Walentynkowe klimaty w Focus Mall w Piotrkowie
W tym roku, z okazji święta zakochanych, szczególnie warto odwiedzić Focus Mall w Piotrkowie. Będzie można tu znaleźć nie tylko mnóstwo inspiracji prezentowych na Walentynki, ale też spędzić czas w świątecznym nastroju z naszymi najbliższymi. Na wszystkich zakochanych będą też czekać konkursowe niespodzianki.
Sylwestrowe podsumowania i zimowe wyprzedaże
Za chwilę koniec 2021 roku, Sylwester, podsumowania i nowe postanowienia. Niezależnie od tego czy planujemy spędzić ostatni dzień tego roku w domu czy też szykujemy się na wielkie wyjście warto zajrzeć do piotrkowskiego Focus Mall i skorzystać z sylwestrowej oferty, a także zimowych wyprzedaży. W piotrkowskim centrum wiele się zadziało w tym roku. Rok 2022 także przyniesie mnóstwo nowych niespodzianek i okazji do wspólnego świętowania.
Bądź bezpieczny na zakupach
Galerie handlowe w całym kraju przyłączają się do apelu o dbanie o bezpieczeństwo podczas zakupów. To w związku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19. Akcję popierają i nagłaśniają także przedstawiciele Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Pracownicy galerii podkreślają, że na co dzień dokładają starań, by zminimalizować ryzyko przenoszenia się wirusa, m.in. przez stosowanie wszelkich środków ochrony centrum i zapewnienie odwiedzającym środków ochrony osobistej. Wiele zależy też jednak od samych klientów.
Jak zrobić dobre i niedrogie zakupy w Piotrkowie
W Focus Mall w Piotrkowie od niedawna pojawiły się dwa nowe sklepy z ofertą dla smart shopperów, czyli dla wszystkich, którym zależy na niedrogich a naprawdę dobrych zakupach. Dzięki jedynym dostępnym w Piotrkowie sklepom TEDi, KiK oraz Dealz można zaopatrzyć się w artykuły bardzo dobrej jakości, także zagranicznych marek w wyjątkowo korzystnych cenach. Nowe marki uzupełniają dotychczasową ofertę galerii, w której można też odwiedzić znane wszystkim Pepko.
"Warsztaty z wolności" to wydarzenie towarzyszące VI Piotrkowskiemu Biennale Sztuki. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Łyszkowska, która zgłosiła do konkursu instalację "Sterowiec WOLNOŚĆ".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat