Advertisement

Artykuły do tagu: Alkohol

Wczoraj późnym wieczorem policjanci patrolujący ulicę Sulejowską zauważyli dwa holujące się pojazdy. Mundurowi podczas kontroli wyczuli u obu meżczyzn woń alkoholu. Okazało się, że w wydychanym powietrzu mają 0,5 i 0,25 promila alkoholu we krwi.
Zabawa zakrapiana alkoholem zakończyła się policyjnym zatrzymaniem.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim przypomina przedsiębiorcom, prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku wniesienia II raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Pracował niespełna 5 miesiecy w tomaszowskich emzetkach, teraz zostanie zwolniony dyscyplinarnie.
Tomaszów: Pijany kierowca MZK !
Policjanci z tomaszowskiej „drogówki” zaalarmowani przez pasażerów zatrzymali pijanego kierowcę autobusu miejskiego.
24.04.2008 09:14
Ile pije piotrkowianin?
Pijemy coraz więcej - wynika z najnowszych badań firmy Nielsen. Na alkohol w ubiegłym roku wydaliśmy prawie 15% więcej niż w 2006. Dlaczego tak bardzo podoba nam się ta forma spędzania wolnego czasu i czy picie to poważny problem w Piotrkowie Trybunalskim?
19.04.2008 12:56
Pięciu nietrzeźwych kierowców i jednego rowerzystę na podwójnym gazie zatrzymała minionej nocy piotrkowska policja.
To wręcz niewiarygodne, ale niestety prawdziwe. Na przestrzeni ostatnich tygodni tomaszowska Komenda Powiatowa Policji odnotowała kilka zdarzeń, w których głównymi bohaterkami okazywały się pijane matki.
Policjanci z sekcji kryminalnej zatrzymali trzech mieszkańców powiatu piotrkowskiego w wieku 29, 32 i 42 lat produkujących samogon. W budynkach gospodarczych należących do dwóch z nich znaleziono przykryte słomą beczki z zawartością około 500 litrów zacieru płynnego wraz z aparaturą.
Piotrkowska policja wyjaśnia przyczyny śmierci 37-letniego piotrkowianina. Wspólne picie skończyło się kłótnią i pobiciem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat