Advertisement

Artykuły do tagu: śmiertelny

Śmiertelny wypadek w Piotrkowie
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie w pobliżu byłego aresztu. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło do wypadku, w którym śmierć na miejscu poniósł 51-letni kierowca.
Jaguar potrącił rowerzystę. Śmierć na drodze w powiecie piotrkowskim
W Paskrzynie w gminie Ręczno doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy Łęcznem a Ręcznem.
A1: Jedna osoba zginęła, cztery zostały ranne
Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (06.08.2023) na autostradzie A1 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem. Samochód ciężarowy zderzył się z busem. Jedna osoba zginęła na miejscu, a cztery zostały ranne.
Śmiertelny wypadek w Białej
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Biała w powiecie piotrkowskim. Ze wstępnych ustaleń policji wiadomo, że na miejscu, w wyniku poniesionych obrażeń, zginął 25-letni mężczyzna. Natomiast poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala.
Śmiertelny wypadek na A1 pod Piotrkowem
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Wygoda. Rozpędzone maserati uderzyło w bariery, w wyniku czego śmierć poniósł 55-letni pasażer tego auta.
Śmiertelny wypadek na A1. Droga częściowo zablokowana (AKTUALIZACJA)
Do zdarzenia doszło 1 listopada około godziny 11.30, na remontowanym odcinku autostrady w miejscowości Ruda w gm. Dobryszyce.
Tragiczny wypadek w Barkowicach. Nie żyje motocyklista
Do zderzenia motocykla z ciągnikiem rolniczym doszło w piątek o godzinie 12.30 w Barkowicach. 47-letni mężczyzna kierujący jednośladem, pomimo przeprowadzonej reanimacji, zmarł.
Śmiertelny wypadek na A1 [DUŻO ZDJĘĆ]
Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło na autostradzie A1 w okolicach miejscowości Adolfinów w gminie Rozprza. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
16-latek zmarł, bo sprawca wypadku nie udzielił mu pomocy
Spowodował wypadek i uciekł. Potrącił dwie osoby. Nastolatka nie udało się uratować.
Śmiertelne potrącenie 91-latki na Hutniczej
Do śmiertelnego w skutkach potrącenia doszło we wtorkowe (11.01.2022) przedpołudnie na ul. Hutniczej w Piotrkowie Trybunalskim. Na miejsce wezwany został zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na pomoc było już jednak za późno.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat