Artykuły do tagu: Ścieżkarowerowa

Ścieżka rowerowa na Łódzkiej w złym stanie
Mieszkańcy Piotrkowa skarżą się na nierówności i dziury na ścieżce rowerowej, które mogą uszkodzić opony lub doprowadzić do upadku. Szczególnie duże pęknięcia widoczne są na wysokości ul. Kasztelańskiej.
Była kolejka wąskotorowa, będzie ścieżka rowerowa
Kiedyś kolejka, wkrótce być może ścieżka rowerowa – plany, by w śladzie wąskotorówki prowadzącej z Piotrkowa do Sulejowa wybudować drogę dla rowerów, ma samorząd Sulejowa. W realizacji planów chce pomóc województwo.
- O mały włos nie zostałem potrącony przez pędzącego rowerzystę - żalił się słuchacz, który zadzwonił do redakcji Strefy FM. Jak wynika z relacji pieszego, rowerzysta jechał chodnikiem i stwarzał spore zagrożenie.
Budują szlak rowerowy Słok – Góra Kamieńsk
Trwają prace przy budowie powiatowego szlaku rowerowego na odcinku Słok – Góra Kamieńsk.
Radny znów interpeluje w sprawie ścieżek rowerowych
Radny Jan Dziemdziora złożył kolejną interpelację w sprawie zbyt małej ilości ścieżek rowerowych oraz poprawy ich stanu.
Budowa ścieżki rowerowej Piotrków - Koło powoli nabiera realnego kształtu.W miejskiej kasie są środki przeznaczone na projektowanie tego zadania. Sama inwestycja nie jest jednak uzależniona wyłącznie od gminy Piotrków.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat