Załatwiliśmy! Zmienią lokalizację automatu paczkowego

Czwartek, 07 grudnia 202313
Protesty mieszkańców i nasza interwencja przyniosły efekt. Otrzymaliśmy odpowiedź z biura prasowego sieci Biedronka. Wynika z niej, że nastąpi zmiana kontrowersyjnej lokalizacji automatu paczkowego przy ul. Belzackiej.

Ładuję galerię...

O sprawie pisaliśmy pod koniec listopada. Automat paczkowy pojawił się przy ścianie wschodniej marketu Biedronka przy ul. Belzackiej. Urządzenie zajęło zdecydowaną część znajdującego się tam ciągu, z którego korzystali piesi. Taki problem podczas magazynu Magiel na antenie radia Strefa FM zgłosił jeden ze słuchaczy.

Moim zdaniem jest tam problem. Ktoś zezwolił na ustawienie tego automatu, a on kompletnie zastawia przejście. Matka z wózkiem czy osoby starsze nie będą miały możliwości tamtędy przejść. Trzeba chodzić przez parking lub jakimiś innymi drogami - wskazywał pan Krzysztof.

Stosowne zapytanie złożyliśmy do Biura Prasowego sieci Biedronka. Otrzymaliśmy odpowiedź, która zapewne ucieszy większość mieszkańców.

Dziękujemy za zgłoszenie. Zajęliśmy się już tą sprawą, zależy nam na jak najlepszej dostępności dla wszystkich okolicznych mieszkańców i klientów, dlatego wystąpimy w porozumieniu z właścicielem terenu – spółdzielnią mieszkaniową – o zmianę lokalizacji automatu paczkowego, tak aby był nadał łatwo dostępny i jednocześnie umożliwić w pełni korzystanie z chodnika - czytamy w odpowiedzi. 

 

Pozostało nam więc czekać na działania sieci w tym zakresie, a o nowej lokalizacji automatu na pewno poinformujemy. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obiektywny ~obiektywny (Gość)10.12.2023 11:45

Identyczny problem chodnika w pobliżu, między basenem a szkołą nr 12, chodnik bez powodu wyjątkowo zwężony w jednym miejscu (obok jest pas zieleni do wykorzystania) i tam właśnie po środku chodnika stoi słup energetyczny czyli szczyt umiejętności projektowych i nadzoru inwestycyjnego a na pewno braku elementarnej logiki u ludzi za to odpowiedzialnych. Widać, że u nas to jest nagminne tylko po co?

10


Oczekujacy  na paczk ~Oczekujacy na paczk (Gość)10.12.2023 07:18

Zabiliscie paczkomat.

02


paczkomat ~paczkomat (Gość)09.12.2023 16:00

Możecie zlikwidować paczkomat przy Polnej, przy rondzie? Większość parkuje oczywiście przy ulicy za przejściem dla pieszych, bez kierunkowskazów, oczywiście tylko "na chwilę", bez włączonych świateł tylnych, ale to chyba wina właściciela kawałka ziemi, który chyba chciał zarobić...Jeżdżę codziennie i to samo, nie można z ronda zjechać bo ktoś akurat odbiera paczkę a przy wspaniałym objeździe MZK teraz zrobiło się wyjątkowo wąsko. Może wystarczy znak zatrzymania i trzeba będzie gdzie indziej zostawić auto lub zmiana miejsca paczkomatu?

10


go?ć_obywatel ~go?ć_obywatel (Gość)08.12.2023 12:55

To automat paczkowy orlenu, więc za demontaż i ponowny montaż automatu: Pan zapłaci, Pani zapłaci...

20


Syzyf ~Syzyf (Gość)07.12.2023 10:46

Kto poniesie koszta bezsensownego montażu i ponownego demontażu i kolejnego montażu w innym miejscu?

82


goœć_obserwator ~goœć_obserwator (Gość)07.12.2023 18:09

Szkoda, że tymi samochodami odbiorcy paczek nie wjeżdżają jeszcze do skrytek paczkomatu. Jak pomylą kiedyś pedał gazu z hamulcem, to połamią nogi albo zabiją kogoś, kto akurat w tym momencie odbiera paczkę. Nie dotyczy to tego paczkomatu opisanego w artykule, bo on stoi tuż przy parkingu, tylko dziesiątków innych.

80


1 ~1 (Gość)07.12.2023 15:03

Brawo Wy! :)

22


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.12.2023 11:25

Już chyba tańsza jest bramka na morycy

70


gosc138211 ~gosc138211 (Gość)07.12.2023 10:44

Brawo strażacy!

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat