Advertisement

Wyróżnienia dla pracowników socjalnych [ZDJĘCIA]

Wtorek, 22 listopada 20224
21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w poniedziałek z pracownikami placówek pomocy społecznej spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak.

Ładuję galerię...

Pracownicy socjalni spotkali się w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki 5/7. Na początku uroczystości, prezydent Krzysztof Chojniak podziękował za trud, zaangażowanie i pracę na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta.

Z okazji Państwa święta składam serdeczne życzenia wszystkim, którzy wypełniają tę trudną służbę. Dziękuję za troskę o najbardziej potrzebujących. Życzę wytrwałości w pracy i wykonywaniu obowiązków oraz samych sukcesów w życiu osobistym - mówił prezydent.

Prezydent dziękował wraz z radnym Piotrem Masiarkiem, przewodniczącym komisji ds. rodziny, zdrowia, spraw społecznych i osób niepełnosprawnych Rady Miasta. Z okazji święta pracowników socjalnych prezydent nagrodził również wyróżniających się pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Dziennego Domu Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Dziecka, Pogotowia Opiekuńczego, Socjoterapeutycznej Świetlicy Środowiskowej „Bartek” oraz Miejskiego Żłobka Dziennego.

 

Łącznie nagrody trafiły do 75 pracowników socjalnych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

4


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zira ~Zira (Gość)23.11.2022 15:15

Jesteśmy zbulwersowani nagroda z okazji Dnia Pracownika Socjalnego jaką otrzymałpan który zatrudniony jest na robotach publicznych do końca grudnia w naszym Domu Dziecka ,Czyżby nie było osoby która by na tę nagrodę zasługiwała,!!! to skandal ,skandal skandal,!!!! Tak się o nas dba

03


go?ć_piotrkowianin ~go?ć_piotrkowianin (Gość)22.11.2022 13:50

Udały się te kobitki DPSowi. Pełne empatii, zawsze uśmiechnięte, z jedną z nich (czwartą od lewej na pierwszym zdjęciu) chętnie bym się nawet ożenił, gdyby mnie tylko zechciała. Znam te kobitki, bo nieraz tam bywam, toteż jestem przekonany, że należy im się podziękowanie za ich ofiarną pracę od Jego Ekscelencji Krzysztofa Chojniaka.

52


Pracownik socjalny ~Pracownik socjalny (Gość)23.11.2022 10:16

A godne podwyżki dostaniemy??, bo protest trwa od ponad dwóch lat i nic

40


była mama świtlicowa ~była mama świtlicowa (Gość)22.11.2022 22:35

Prezydent pięknie mówił o trudach służby...jednak przynajmniej jedną nagrodzoną "specjalistkę" widoczną na zdjęciu (chodzi o zdjęcie, na którym stoi pięć pań) te trudy ewidentnie przerosły..może zamiast kontaktu z dziećmi owa "specjalistka" pomyślałaby o służbie, która ogranicza konieczność kontaktowania się z innymi ludźmi. W szczególności z dziećmi, które zamiast wrzasków oczekują od pracowników tego typu instytucji troski, empatii i zrozumienia..Nie wiem...może samorząd potrzebuje do służby przy dystrybucji węgla na przykład..też pożytecznie ale jednak nieszkodliwie :) pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w służbie najbardziej potrzebującym i pokrzywdzonym

90


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat